Газета по-надвірнянськи
 

Листівки, малюнки та подарунки – для українських захисників

14 січня 2022, 16:20 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 2,053 переглядів

Надвірнянщина весь цей час активно підтримує та допомагає нашим захисникам на передовій. Напередодні Дня святого Миколая, 17 грудня, військовим передано через волонтерів подарунки, продукти, вареники, печиво, теплий одяг, термобілизну, медикаменти, засоби гігієни, дитячі плакати і малюнки. Окрім продуктів, бійцям української армії відправили теплоізоляцію, цвяхи, 100 літрів дизпалива, збирали кошти для поранених учасників АТО.

Волонтерів на дорогу і пакунки українським воїнам освятили й благословили місцеві священнослужителі ПЦУ та УГКЦ.

2

Як вважають самі волонтери, військовим дуже важливо відчувати нашу з вами підтримку. Довгоочікувана допомога призначена для 128-ої, 24-ої бригад та для хлопців, які служать у Національній гвардії України у Луганщині і Донеччині.

1

«Висловлюємо щиру подяку органам місцевого самоврядування, структурним підрозділам райдержадміністрації, районної ради, депутатам, установам та організаціям району, закладам освіти, підприємцям та всім небайдужим краянам, які долучилися до збору допомоги, за згуртованість, оперативність та патріотизм», – зазначила заступниця голови райдержадміністрації Леся Свідрак.

Бажаємо жителям сходу й усім нам – мирного життя у рідній Україні, поінформувала Надвірнянська РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!