Газета по-надвірнянськи
 

Нове обладнання для Надвірнянської ЦРЛ

14 січня 2022, 16:14 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 131 переглядів

У Надвірнянській центральній районній лікарні відбулась презентація нового сучасного медичного обладнання для хірургічного відділення, яке придбали за сприяння народного депутата України Василя Вірастюка, інформує Надвірнянська РДА.

«Придбане обладнання дасть можливість застосовувати сучасні методи лікування в хірургії, збільшити частку малотравматичних (малоінвазивних) втручань у загальній кількості операцій, що проводять фахівці лікарні, – розповів завіду­вач відділення Іван Лозяк. – Також тепер жителі району можуть отримувати якісні медичні послуги, а лікарі – використовувати сучасне обладнання».

У відділення закуплено та встановлено однокупольну операційну лампу за 197 тис. грн. та наркозно-дихальний апарат за 615 тис. грн. Крім того, раніше придбали двокупольну операційну лампу та операційний стіл.

Як зазначив директор КНП «Надвірнянська ЦРЛ» Сергій Ємельянчук, для лікарні купили суперсучасне обладнання, а деякі екземпляри придбаної техніки відносяться до флагманської категорії.

Також медичні працівники звернулися до парламентаря з проханням посприяти у виділенні коштів на закупівлю для цього КНП цифрового мамографа у зв’язку з погіршенням онкологічної ситуації, зокрема, раку молочної залози жіночого населення району.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!