Газета по-надвірнянськи
 

Обмеження, що діють у «червоній» зоні на Прикарпатті із 24 січня

28 січня 2022, 12:24 | Рубрика: До відома краян, Застереження Версія для друку Версія для друку 903 переглядів

В Івано-Франківській області перевищені показники більшості індикаторів, за якими визначають рівень епідемічної небезпеки.

Тому зараз заборонена: робота закладів громадського харчування, окрім адресної доставки та замовлень на виніс; робота ТРЦ й інших розважальних закладів, кінотеатрів, театрів тощо; робота закладів освіти, крім дитячих садків і початкових класів шкіл, непродовольчих ринків і магазинів, спортзалів, басейнів і фітнес-центрів; проведення масових заходів, крім офіційних спортивних заходів і матчів командних ігрових видів спорту без глядачів; робота закладів культури, крім історико-культурних заповідників, проведення кіно- та відеозйомки.

Вказані обмеження не діятимуть у тих випадках, якщо 100% співробітників (організаторів) та відвідувачів (учасників) вказаних закладів (заходів) будуть повністю імунізовані та матимуть «зелений» COVID-сертифікат або чинний негативний результат тестування на COVID-19 (ПЛР чи тест на антиген), або сертифікат про одужання від коронавірусної хвороби.

Робота банків, АЗС, ветеринарних магазинів, аптек та всіх продовольчих магазинів на червоному рівні не обмежується, проте обов’язковим залишається дотримання протиепідемічних правил.

***

У Надвірнянському центрі масової вакцинації торік вакциновано проти COVID-19 понад 25 тисяч осіб. Від початку цього року – понад 600 краян. Проте, на жаль, захворюваність на коронавірусну інфекцію зростає, наголошує директор КП «Надвірнянський некомерційний центр первинної медичної допомоги» Ємілія Сем`янів.

Упродовж останніх днів через COVID-19 значно збільшилася кількість хворих на прийомі до лікарів Надвірнянського НЦПМД. Наші працівники працюють в умовах пікових навантажень.

Тому фахівці Надвірнянського НЦПМД закликають пацієнтів у цей період обмежити візити до медичного закладу в таких випадках:

якщо вам потрібен електронний рецепт на «Доступні ліки», то зателефонуйте до свого сімейного лікаря чи медичної сестри; сертифікати про вакцинацію можна роздрукувати самостійно у додатку «Дія». Крім того, можна подати заявку в нашому контакт-центрі чи безпосередньо в центрі вакцинації й отримати документ про щеплення після 16-ї год. на рецепції.

Довідки видають пацієнтам тільки у випадку крайньої необхідності (у т. ч. лікарське свідоцтво про смерть). Це питання також вирішують дистанційно.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!