Газета по-надвірнянськи
 

Пасічнянська громада отримає 31 млн. грн. на добудову ліцею

28 січня 2022, 12:44 | Рубрика: Громадськість, Новини Версія для друку Версія для друку 3,039 переглядів

Пасічнянська територіальна громада стала переможцем проекту Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) та отримає 31 млн. грн. для завершення будівництва Битківського ліцею. На конкурс ДФРР громада подавала 3 проекти, проте тільки один став переможцем та увійшов до «вісімки» проектів області, які фінансуватимуть цьогоріч. Загалом у конкурсі брали участь більше як 100 проектів.

«На сьогодні – це перша наша перемога у ДФРР для Пасічнянської громади! Впродовж минулого року апарат сільської ради ТГ зробив колосальну роботу щодо виготовлення 12 томів проектної документації, проходження експертизи на довгобуд Битківського ліцею, до якого останніх 13 років не було справи нікому, а тільки з утворенням територіальної громади питання зрушилося!

Від імені громади дякую за підтримку, поради та відстоювання поданого нами проекту народному депутату України Василю Вірастюку, голові ОДА Світлані Онищук, голові РДА Володимиру Паську. Дякуємо за відстоювання на засіданні конкурсної комісії важливого для нас питання, розуміємо, що кожна громада хоче реалізовувати в себе проекти, але належні умови для навчання дітей мають бути завжди на першому місці!

На ДФРР 2023 року готуємо також проекти й очікуємо від Вас на підтримку.

Віримо, що до новозбудованого ліцею вестиме також хороша дорога, адже всі проекти, які ми виготовили на дорогу та співфінансування для ремонту, також закладено. Очікуємо на ремонт дороги у 2022 році!

Це наша велика перемога, яку оцінять діти, котрі навчатимуться у відповідних умовах… Також готуємо проекти на добудову їдалень для Білозоринської та Максимецької гімназій», пише на FB-сторінці Пасічнянський сільський голова Андрій Гунда.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!