Газета по-надвірнянськи
 

Правління, трудовий колектив, профспілкова організація приватного акціонерного товариства «Нафтовик»

14 січня 2022, 15:39 | Рубрика: Людина та її справа, Свята Версія для друку Версія для друку 130 переглядів

щиро вітають голову правління приватного акціонерного товариства «Нафтовик»

Василя Васильовича ЕРСТЕНЮКА

із 80-річним ювілеєм,

який він святкував 5 січня, а також з іменинами – святом Святого Василія Великого.

Ерстенюк

Життєва і трудова нива нашого ювіляра увібрала в себе навчання у Переріслянській середній школі, Чернівецькому кооперативному технікумі, Львівському політехнічному інституті та Львівському торгово-економічному інституті. Професійну майстерність шліфував на посадах товарознавця Ланчинської заготконтори, інструктора Надвірнянської заготконтори, директора Надвірнянського міськкоопторгу.

Після армійської служби почав працювати інструктором, старшим товарознавцем Івано-Франківського облкоопторгу, а згодом – заступником голови правління та головою правління Переріслянського сільського споживчого товариства. Далі – на керівних посадах: директор Надвірнянського районного об`єднання роздрібної торгівлі товарами повсякденного попиту, заступник голови правління Надвірнянського районного споживчого товариства з торгівлі, голова правління Яремчанського споживчого товариства.

Із червня 1981-го – у відділі робітничого постачання НГВУ «Надвірнанафтогаз»: начальник, а згодом у процесі комерціалізації директор державного підприємства «Надвірнанафтогаз». Із лютого 1994-го у процесі корпоратизації ДП «Надвірнанафтогаз» перетворене у відкрите акціонерне товариство «Нафтовик», зараз приватне акціонерне товариство «Нафтовик» і з того часу – голова правління цього товариства.

Жителі Надвірнянщини і Яремчанщини знають Василя Васильовича Ерстенюка як активного громадського діяча. Він був депутатом: Переріслянської сільської ради (двох скликань), Яремчанської міської та Надвірнянської міської (двох скликань) рад, а також депутатом третього демократичного скликання, членом президії та головою мандатної комісії Надвірнянської районної ради, членом виконкому Переріслянської сільської ради уже понад десяток років.

Серед важливих громадських справ треба відзначити його сприяння у допомозі технікою та продуктами харчування для робітників на будівництві храму греко-католицької громади у Перерослі. Завдяки його клопотанню перед районними владними структурами скорочені строки будівництва і введення в дію нової школи у Перерослі до 50-річного ювілею від дня її відкриття.

Чимало добрих справ на рахунку Громадської ради при Переріслянській сільській раді, створеній у 2011 році, яку очолив Василь Ерстенюк. Особисто він як голова та Ігор Гринчак оплатили за виготовлення земельно-кадастрової документації для облаштування нового сільського цвинтаря. Громадська рада організувала збір коштів на його огорожу і благоустрій, а також сприяла будівництву роздягальні на сільському стадіоні, встановлення пам`ятника Тарасові Шевченку до його 200-річного ювілею, облаштування у приміщенні сільської ради внутрішнього санвузла та свердловини для водопостачання. До кожної з цих корисних і потрібних для громади справ особисто доклався Василь Ерстенюк як керівник торговельного підприємства, активний член виконкому сільської ради та очільник Громадської ради.

Коли розпочався процес децентралізації і створення об`єднаних територіальних громад, він на всіх владних рівнях відстоював створення Переріслянської територіальної громади.

Своїми громадськими справами наш ювіляр виправдовує власне життєве кредо «Моє село – моя громада, моя гордість і повага!», яке передбачає розвиток і авторитет рідного села, котре, на його переконання, у майбутньому має набути статусу селища міського типу.

Стелися, доле, через все життя

Лише добром для доброї людини,

На довгий вік, на многії літа,

На шану від людей, тепло родини.

Нехай наснаги додає життя

Десятки літ і мріяти, й творити.

Хай Ваша чуйність, щедрість, доброта

Вам допоможуть до 100 літ прожити.

Не журіться, що літа минають

І на скронях легка сивина,

З ювілеєм щиро Вас вітаєм,

Зичим щастя, радості й тепла!

Хай доля намітить ще років багато,

Відпустить здоров`я, щастя й добра,

Хай повниться ласкою Ваша хата,

Багато в ній буде любові й тепла.

Хай над Вами буде мирне небо

І не знають втоми руки золоті,

А живіть Ви стільки, скільки треба,

Впевнено крокуючи в житті.

Хай Мати Божа Вас охороняє,

А Ісус із неба здоров`я посилає,

І зірка сяє золота

На многії і благії літа!

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!