Газета по-надвірнянськи
 

Різдвяний кубок з волейболу

21 січня 2022, 13:08 | Рубрика: Спорт Версія для друку Версія для друку 479 переглядів

16 січня у Надвірнянському ліцеї № 1 ім. В. Чорновола відбувся Різдвяний кубок Надвірнянської міської територіальної громади з волейболу серед чоловічих команд.

271929047_675625783812557_4

У змаганнях взяли участь 5 команд: «Надвірна», «Освіта», «Ураган», «Енерджі» та «Дрім-тайм».

Зорганізували це спортивне дійство Надвірнянська міська рада, відділ молоді та спорту міської ради та ГО «Федерація волейболу Надвірнянського району», а також депутатський корпус.

Різдвяний кубок – це одноденний турнір, яким розпочинається волейбольний сезон у нашій громаді. Цей вид спорту популярний у Надвірній, тому влітку часто проводять турніри з пляжного волейболу, а зараз, взимку, у спортивних залах.

На змагання завітали Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович, заві­дувач відділу молоді та спорту міської ради Василь Завадський і чимало шанувальників, щоб підтримати своїх улюбленців, побажати їм перемоги та насолодитися чудовою грою.

– Такі змагання і такі спільні дії дають поштовх до чогось нового. І як результат, у минулому році провели низку турнірів – змагання з волейболу і пляжного волейболу. На сьогодні маємо дві команди, які гідно представляють нашу громаду на чемпіонаті області – це і чоловіча («Надвірна»), і жіноча команди, – мовив Василь Завадський.

1-е місце, а, отже, Кубок і грошову премію Надвірнянського міського голови отримала команда «Надвірна». Другу сходинку посіла команда «Освіта», третю– «Ураган». Четверте місце – в «Енерджі», 5-е – у «Дрім-тайма».

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!