Газета по-надвірнянськи
 

Спортсменам і тренерам вручили грошові сертифікати

14 січня 2022, 16:17 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 851 переглядів

Минулого року в облдержадміністрації прикарпатські спортсмени, які у 2021 році здобули призові місця на спортивних змаганнях міжнародного рівня, та їхні тренери отримали грошові сертифікати. Їх вручили голова обласної ради Олександр Сич, голова ОДА Світлана Онищук та народний депутат України Василь Вірастюк, інформує пресслужба обласної ради.

Такими грошовими винагородами відзначили, зокрема, і вихованок Надвірнянської СДЮСШ ОР профкому ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття» Марію Куневич, Яну Волошинюк та їх наставника, заслуженого тренера України Євгенія Боднарука.

Загалом сертифікати отримали більше трьох десятків спортсменів і тренерів на понад 600 тисяч гривень, які виділили з обласного бюджету.

«Обласна рада завжди тримає у полі зору розвиток фізичної культури і спорту, завжди шукає можливість виділити додаткові кошти на розвиток і утримання спортивної інфраструктури. У депутатському корпусі обласної ради немає жодного депутата, який би при розгляді питань, пов’язаних із підтримкою спортивної галузі, протестував би проти них. Нехай ті премії, які ви сьогодні отримуєте, стануть дещицею внеску у ваші стартові можливості для нових звершень у прийдешньому 2022 році», – сказав голова обласної ради Олександр Сич.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!