Газета по-надвірнянськи
 

У Заріччі відкрили новий універсальний спортзал

28 січня 2022, 12:49 | Рубрика: Акцент, Тема дня Версія для друку Версія для друку 1,047 переглядів

a2f6dc18cfa4fbb32c27ef8ebf7

Минулої п`ятниці у Делятинській громаді на території Зарічанського ліцею ім. Володимира Яворського, де навчається 400 школярів, урочисто відкрили універсальний спортивний зал. Крім голови Делятинської селищної ради Богдана Клим’юка, на урочистості завітали народний депутат України Василь Вірастюк, голови Івано-Франківських обласної ради та облдержадміністрації Олександр Сич і Світлана Онищук, а також очільники Надвірнянських РДА і міської ради Володимир Пасько й Зіновій Андрійович, старости, керівники установ та організацій.

Здійснилася давня мрія активних і спортивних жителів громади, зокрема, с. Заріччя, оскільки будівництво спортзалу розпочалося ще у далекому 2012-му. На спорудження використали у загальному майже 20 млн. гривень із державного, обласного та місцевого бюджетів, проте результат того вартий.

83a3b67710413f26496a07364c6

За християнською традицією спортзал освятили місцеві парохи о. Михайло Купчак та о. Іван Клим’юк. Після теплих слів, вітань, настанов і побажань для молоді керівники урочисто перерізали стрічку – спортзал відкрито!

«Історія спортивного залу складна, але дуже добре, що він сьогодні є і місцеві учні та молодь всієї територіальної громади мають чудову базу для занять спортом. Маючи волейбольний клуб, який бере участь у національному чемпіонаті, Делятинщина тепер зможе тут приймати суперників і проводити на гідному рівні змагання всеукраїнського рівня. А відтак і популяризувати свій край та Прикарпаття загалом. Такими малими кроками ми розбудовуємо не лише громаду, але й Українську державу», – зазначив Олександр Сич.

Першу гру в новому приміщенні розпочали учасники делятинського волейбольного клубу «Горіш» та активісти громади. Відтепер спортзал може стати місцем проведення спортивних змагань, конференцій, зустрічей тренерів та молоді й інших заходів.

Сподіваємося, що в найближчому майбутньому як і перші гравці, котрі здобувають високі спортивні результати на Всеукраїнському рівні, всі спортсмени та вихованці ліцею, які займатимуться в новому залі, матимуть успішне і блискуче спортивне майбутнє, стануть гордістю громади та України в цілому, інформує «Делятинська громада».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!