Газета по-надвірнянськи
 

«Автопроїзд єдності» згуртував дорожників усієї країни – від західних до східних областей

18 лютого 2022, 12:49 | Рубрика: Акцент, Ми - українці Версія для друку Версія для друку 800 переглядів

На відзначення Дня Єдності 16 лютого працівники Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області долучилися до загальноукраїнської акції – започаткованого Укравтодором «Автопроїзду єдності».

Наш національний синьо-жовтий стяг ми прийняли в учасників «Автопроїзду єдності» на магістралі М-30 Стрий – Ізварине від колег зі Служби автомобільних доріг у Львівській області. Автоколоною з національною символікою проїхали всією 33-кілометровою ділянкою цієї дороги в межах Прикарпаття до межі із Тернопільщиною, де учасники автопробігу урочисто передали національний Прапор Єдності представникам Служби автомобільних доріг у Тернопільській області.

«Україна неподільна! Саме в нинішній складний час ми єдині думками та діями. А наша держава – суверенна та незалежна. Передаємо естафету єднання і так символічно зшиваємо країну автопроїздом», – акцентували Василь Буджак, Олег Береза та Микола Довгошия, начальники Служб автомобільних доріг в Івано-Франківській, Львівській і Тернопільській областях разом із представниками своїх колективів.

  • Одночасно «Автопроїзд Єдності» стартував із Покровського на Донеччині, і таким чином синьо-жовтий прапор замайорів на всіх 1400 км Дороги Єдності М-30 Стрий – Ізварине у восьми областях: Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Хмельницькій, Вінницькій, Черкаській, Кіровоградській, Дніпропетровській та Донецькій.

Символічно, що автопроїзд відбувся абсолютно новим маршрутом М-30 Стрий – Ізварине, який став флагманським проєктом Укравтодору у 2021 році до відзначення 30-річчя незалежності Української держави.

Готуємося до повномаштабного відновлення дорожньої інфраструктури та зшиваємо Україну якісними магістралями – для комфортних та безпечних подорожей рідною країною, пише Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!