Газета по-надвірнянськи
 

Богдан Футерко відвідав Пасічнянську та Ворохтянську територіальні громади

11 лютого 2022, 12:58 | Рубрика: Самоврядування Версія для друку Версія для друку 6,400 переглядів

Із робочою поїздкою 4 лютого заступник голови облдержадміністрації Богдан Футерко з представником Урядового уповноваженого з прав людей з інвалідністю в Івано-Франківській ОДА Миколою Макаром відвідали Пасічнянську та Ворохтянську територіальні громади.

61fd2aee5bc02827725464

Богдан Футерко зустрівся з представниками Пасічнянської громади та надав рекомендації щодо підготовки пакету для отримання державної субвенції, ознайомив з вимогами чинного законодавства у сфері надання адміністративних послуг та оглянув приміщення, яке селищна рада планує надати для розташування ЦНАП. А також посадовець наголосив на обов’язковому виконанні умов надання субвенції через створення належних умов до об’єктів громадського призначення з приводу безперешкодного доступу для людей з інвалідністю і маломобільних груп населення.

Посадовець оглянув приміщення Битківського ліцею, дитячий садок у Пнів`ї Пасічнянської ТГ, які будують за кошти місцевого бюджету.

Зазначимо, що для утворення центру надання адміністративних послуг у селі Татарів Ворохтянської селищної ради відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 09.06.2021 № 619 «Про розподіл у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг» із державного бюджету спрямовано 137,233 тис. грн.

Члени моніторингової групи проінспектували стан виконання будівельно-ремонтних робіт, оглянули приміщення щодо облаштування безбар’єрності.

«Відрадно, що створюють умови для рівного доступу до адміністративних та соціальних послуг усім жителям громади. Водночас, за результатами проведеного моніторингу, дедалі більше будівель ЦНАПів стають доступними задля надання адмінпослуг. Для людей з інвалідністю важливо, що ЦНАП розташований на першому поверсі, із зовнішнім пандусом, зручний доступ паркомісць транспорту, вхідна група безперешкодна, є спеціально облаштований туалет для МГН тощо. Насправді, відчувається значний прогрес у сфері створення умов архітектурної доступності приміщень для надання великого спектру послуг у ЦНАП», – зауважив уповноважений Микола Макар, повідомила ОДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!