- Народна Воля - http://volya.if.ua -

ДО УВАГИ АВТОПЕРЕВІЗНИКІВ

Posted By Модератор On 25.02.2022 @ 10:49 In Оголошення | No Comments

Надвірнянська міська рада оголошує конкурс на визначення виконавців перевезень пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування

Об’єкти конкурсу.

Об’єкт №1: маршрут «Надвірна – Гвізд – 1», режим руху «Звичайний». Час роботи – із 06-58 год. до 17-00 год.;

Об’єкт №2: маршрут «Надвірна – Гвізд – Млини», режим руху «Звичайний». Час роботи – із 06-50 год. до 18-00 год.;

Об’єкт №3: маршрут «Надвірна – Велесниця – 1», режим руху «Звичайний». Час роботи – із 06-35 год. до 20-20 год.;

Об’єкт №4: маршрут «Надвірна – Лісна Тарновиця» , режим руху «Звичайний». Час роботи – із 07-20 год. до 17-45 год.;

Об’єкт №5: маршрут «Надвірна – Мирне», режим руху «Звичайний». Час роботи – із 07-15 год. до 17-45 год.;

Об’єкт №6: маршрут «Надвірна – Молодків – 1», режим руху «Звичайний». Час роботи – із 07-00 год. до 16-30 год.;

Об’єкт №7: маршрут «Надвірна – Молодків – 2», режим руху «Звичайний». Час роботи – із 07-20 год. до 19-15 год.;

Основні умови конкурсу:

1. До участі у конкурсі допускають претендентів-перевізників, які на законних підставах використовують у достатній кількості сертифіковані автобуси, що відповідають стандартам з екологічної безпеки не нижче ЄВРО-4, пасажиромісткістю та класом згідно з вимогами до об‘єкту конкурсу, 10% автобусів від загальної кількості запропонованих на об’єкт конкурсу мають бути пристосовані для перевезення пасажирів з обмеженими фізичними можливостями (не менше одного), здійснюватимуть перевезення за розкладом руху, затвердженим організатором. Організатор встановлює: планову кількість транспортних засобів (автобусів), пасажиромісткість, клас рухомого складу, які є обов’язковим для виконання суб’єктом господарювання.

2. Забезпечення наявності резерву пасажирських транспортних засобів для заміни рухомого складу у разі його виходу з ладу основних одиниць в кількості 1 шт.

3. Безкоштовне перевезення кожного рейсу 2 осіб пільгових категорій, без бюджетної компенсації.

4. Встановлення на автобусних зупинках інформаційних таблиць про графік та інтервал руху автобусів на маршруті.

5. Забезпечення у маршрутних транспортних засобах інформації про перевізника, який надає послуги на маршруті (місце реєстрації, контактні дані, телефон, електронна адреса, тощо) та інформацію про вартість проїзду на маршруті.

6. Неухильне додержання вимог Закону України «Про автомобільний транспорт», Закону України «Про дорожній рух», Правил дорожнього руху, Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених Постановою КМУ №178 від 18.02.1997, інших нормативно-правових актів, які регулюють перевезення пасажирів і багажу автомобільним транспортом, договору на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування.

7. Договір з переможцем конкурсу укладається на термін від 3 (трьох) до 5 (п’яти) років. Договір із переможцем конкурсу у разі відсутності у нього автобусів, що відповідають умовам конкурсів, укладається на 1 (один) рік.

8. У конкурсі з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування можуть брати участь юридичні та фізичні особи, які зареєстровані у встановленому порядку як суб’єкти господарської діяльності.

Для участі у конкурсі претенденти подають документи, визначені ст. 46 Закону України «Про автомобільний транспорт», за формою згідно з Додатками 1-4 до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого Постановою КМУ №1081 від 03.12.2008р.: заяву претендента, встановленого зразка із зазначенням автобусного маршруту загального користування, на якому має намір працювати претендент; відомості за підписом суб’єкта господарювання про автобуси, які будуть використовувати на автобусному маршруті із зазначенням підстав для їх використання перевізником; відомості про додаткові умови обслуговування маршруту; анкету до заяви про участь у конкурсі з перевезення пасажирів, згідно з Додатком 4 Порядку проведення пасажирів на автобусному маршруті загального користування затвердженого Постановою КМУ №1081 від 03.12.2008р.; копію податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма № 1ДФ) за останній квартал.

Додаткові документи: нотаріально завірену копію ліцензії на право надання послуг з перевезення пасажирів; перелік транспортних засобів, які пропонують до використання на автобусному маршруті, із зазначенням марки, моделі, пасажиромісткості, VIN-коду транспортного засобу, державного номерного знаку, року випуску транспортного засобу; копії ліцензійних карток на кожний автобус, який пропонують до використання на автобусному маршруті; копії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів або тимчасових реєстраційних талонів автобусів, що пропонують до використання на маршруті; перелік транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями, які пропонують для роботи на автобусному маршруті або письмова інформація про їх відсутність; графік руху на маршруті.

Документи, подані перевізником – претендентом для участі у конкурсі, пронумеровує, прошнуровує, підписує автомобільний перевізник або уповноважена особа автомобільного перевізника із зазначенням кількості сторінок цифрами і словами. Документ для участі в конкурсі подає перевізник-претендент у двох закритих конвертах (пакетах). Конверт (пакет) з позначкою «№ 1», який містить документи для участі в конкурсі, відкривається наступного дня після закінчення строку їх прийняття. Конверт (пакет) з позначкою «№ 2», який містить документи з інформацією про те, на який об’єкт конкурсу подає документи перевізник-претендент, відкривається під час засідання конкурсного комітету.

У разі подання перевізником-претендентом документів для участі в кількох конкурсах, що проводять на одному засіданні, ним робиться однакова відмітка на конвертах № 1 і 2, які стосуються одного і того ж конкурсу, що дасть змогу визначити приналежність їх одне одному.

Документи для участі у конкурсі приймають до 16-ї год. 18 березня 2022 року за адресою: м. Надвірна, м-н Шевченка, 33, Надвірнянська міська рада, кабінет №9. Документи, які надійшли до організатора після встановлення строку, не розглядають. Телефон для довідок: (03475)2-74-00. Засідання конкурсного комітету відбудеться 29 березня 2022 року в залі засідань Надвірнянської районної ради. Початок о 10-й год.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2022/02/do-uvahy-avtopereviznykiv/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.