Газета по-надвірнянськи
 

Фотовиставка в Івано-Франківську, присвячена 50-річчю фото-кіностудії «Трембіта»

25 лютого 2022, 11:10 | Рубрика: Творчість Версія для друку Версія для друку 2,627 переглядів

В Івано-Франківську у навчально-методичному центрі культури і туризму Прикарпаття (НМЦКТП) відбулося відкриття чергової фотовиставки, присвяченої 50-річчю фото-кіностудії «Трембіта» Надвірнянського центрального міського будинку культури.

274224312_3005662253029708_

Творчо й урочисто привітали відкриття фотовиставки усі працівники – методисти НМЦКТП. Особливо і трепетно з напутніми творчими побажаннями привітала відкриття фотовиставки директор навчального центру культури і туризму Прикарпаття Світлана Панько.

У залі панувала творча атмосфера спілкування культурної родини Івано-Франківська. Завідувачка відділу нематеріальної спадщини НМЦКТП Стефанія Капустинська з нагоди відкриття виставки присвятила гарну українську пісню, чим збагатила і прикрасила нашу творчу зустріч. Керівник відділу фотомистецтва згаданого Центру культури і туризму Михайло Крицун висловив щиру подяку всім аматорам-фотостудійцям «Трембіти». Він підтвердив, що колектив «Трембіти» м. Надвірної входить у трійку кращих фотостудій області.

виставка

Світлана Панько тепло привітала всіх студійців «Трембіти» і вручила похвальні грамоти таким фотоаматорам: Володимиру Гринішаку, Ярославові Лозинському, Василеві Надвернюку, Борисові Гап`юку, Віталію Менделюку, Володимирові Петруку, Михайлові Лукачу, Русланові Сеніву, Олександрові Яковенку, Вероніці Квашніній, Юлії Паньків, Володимиру Питлюку, Романові Глодану, Наталії Коваль.

Для наймолодшої фотостудійки Вероніки Квашніної ця нагорода – перша в її житті. Вона надзвичайно приємно вражена і захоплена теплою зустріччю працівників культури Івано-Франківська.

Надвірна славиться своїми аматорськими фотохудожниками і «Трембіта» об`єднує їх в одну творче русло, гуртує дружне товариство молодих і тих, у кого за плечима вже великий шлях життєво-творчої дороги.

П`ятдесят років творчого життя аматорів-фотостудійців – це наполегливі пошуки актуальних творчих тем й експериментування у техніці фотозйомки. За цей час наша студія зростила багатьох фотомайстрів-професіоналів, які відомі у ме­жах Прикарпаття. Наша мистецька студія неодноразово організовувала фотовиставки в обласному центрі, у Надвірній та у районі. За високий художній рівень художніх світлин колектив «Трембіти» нагороджений численними дипломами, грамотами і цінними призами.

Сьогодні для фотоаматорів відкриваються нові горизонти та можливості для творчості, і головним об`єктом має бути людина – щаслива, мирна зі своїм твердим поглядом на життя. Для творчості – непочатий край праці: це дитяча, спортивна, портретна, жанрова і різнопланова репортажна фотозйомка. Запорукою високої творчості художньої світлини – є творча атмосфера, вміння знайти хороший і неповторний ракурс. Уміти віднайти у житті прекрасне, радісне, мирне і щасливе, де у творчість художньої світлини вкладена частинка серця, душевної теплоти та професіоналізму.

Щедрого ужинку і таланту кіно-фотостудійцям «Трембіти» Надвірної!

Роман ГЛОДАН.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!