Газета по-надвірнянськи
 

Із 7 лютого 1000 гривень за вакцинацію можна використати на передплату газет і журналів

4 лютого 2022, 15:13 | Рубрика: До відома краян Версія для друку Версія для друку 448 переглядів

Колеги-газетярі, вітаю з Перемогою! 2 лютого Уряд дозволив витрачати державну підтримку вакцинованим українцям – 1000 гривень – і на придбання друкованих засобів інформації!

Відповідна Постанова Кабінету Міністрів України від 2 лютого 2022 року № 68 «Про внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2021 р. № 1272» почне діяти з 7 лютого. Важлива новина для сотень українських редакторів та тисяч журналістів і технічних працівників, які працюють в редакціях газет і журналів.

Також надзвичайно важливою є ця новина і для нас в Національній спілці журналістів України (НСЖУ), адже ще 19 листопада минулого року ми уперше розпочали лобіювати дозвіл витрачати «1000» на передплату періодики спільно із генеральним директором «Укрпошти» Ігорем Смілянським. Це є важливою корпоративною перемогою трьох організацій, які найбільше опікуються в Україні друкованими ЗМІ – НСЖУ, Української асоціації медіа бізнесу та Асоціації незалежних регіональних видавців.

Уже провів переговори із відповідальними працівниками «Укрпошти», найближчим часом мають бути напрацьовані практичні рішення/роз’яснення щодо прийому передплати за кошти «Є-підтримки».

Спільно – НСЖУ, видавці та «Укрпошта» – маємо проводити широку інформаційну кампанію щодо нових можливостей для медіа.

Сергій ТОМІЛЕНКО,

голова Національної

спілки журналістів України.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!