Газета по-надвірнянськи
 

Обговорили важливі питання

11 лютого 2022, 12:56 | Рубрика: У міській раді Версія для друку Версія для друку 3,306 переглядів

 3 лютого відбулось засідання виконавчого комітету Надвірнянської міської ради, на якому обговорили та затвердили чимало питань.

Зокрема: про місцеву комісію з питань евакуації Надвірнянської міської територіальної громади; про затвердження складу конкурсного комітету по визначенню автомобільних перевізників з перевезення пасажирів на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування на території Надвірнянської міської територіальної громади; про відкриття нових приміських автобусних маршрутів та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування; про надання дозволу розміщення зовнішньої реклами (рекламних щитів) у с. Назавизів і с. Лоєва та у Надвірній, інформує міська рада.

Наприкінці засідання заслухали звіт начальниці відділу містобудівного кадастру управління архітектури та містобудування Надвірнянської міської ради Кантор Світлани про виконання вимог положення в розрізі встановлення та демонтажу рекламоносіїв, заходів з приведення у відповідність дозвільної документації власників рекламоносіїв та стан заборгованості зі сплати за розміщення рекламоносіїв (станом на 31.10.2021).

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!