Газета по-надвірнянськи
 

Отримали автомобіль для забезпечення медичної допомоги

11 лютого 2022, 12:59 | Рубрика: Акцент Версія для друку Версія для друку 774 переглядів

У Надвірнянській громаді триває плідна співпраця між Програмою розвитку ООН в Україні. Починаючи з листопада 2021 року, в області реалізують проєкт ПРООН «Посилення стійкості громад» за фінансової підтримки уряду Великої Британії.

273020753_501944827930188_2

У рамках цього проєкту 7 лютого Надвірнянська громада отримала автомобіль, який має забезпечити рівні можливості для маломобільних груп населення та жителів віддалених сіл Надвірнянської міської територіальної громади. Транспортні засоби дозволять підвищити якість надання і доступність медичних та адміністративних послуг. Жителі громади матимуть дистанційний доступ до необхідної медичної допомоги чи консультації.

Це – заслуга спільної та плідної співпраці з Івано-Франківською обласною держадміністрацією та її очільницею Світланою Онищук, заступником голови ОДА Богданом Футерком і координатором проєкту ПРООН Лесею Попелюх.

– Розвиток медицини у нашій громаді на правильному шляху. Попереду ще багато роботи, – зазначив Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!