Газета по-надвірнянськи
 

Про Марійку Підгірянку та її Музей – у всеамериканській українській газеті «Час і Події»

4 лютого 2022, 14:51 | Рубрика: Культура, Світ, Україна Версія для друку Версія для друку 6,064 переглядів

У всеамериканській українській незалежній газеті-щотижневику, яка нагороджена Орденом Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого ІІІ ступеня і яку видають з 1996 року у Чикаго, у числі 38 від 22-28 вересня 2021 року опубліковано розлогий півтораполосний матеріал «Іван Франко у Музеї Марійки Підгірянки», проілюстрований чотирма світлинами.

Його автор – Василь Левицький, завідувач Білоославського літературно-краєзнавчого музею Марійки Підгірянки, член НСЖУ. Публікація на цю тему раніше з`явилася у «Народній Волі».

У двох минулорічних червневих числах згаданого часопису опублікована розповідь львівського журналіста, уродженця Косівщини Юрія Атаманюка «Марійка Підгірянка – славна письменниця з Білих Ослав». Таким чином, завдяки активній і наполегливій промоції та чи не щоденній краєзнавчо-дослідницькій праці нашого багаторічного позаштатного автора Василя Левицького про славну землячку-поетесу та Музей її імені у родинних Білих Ославах відтепер знають читачі і шанувальники всеамериканської української газети.

Щотижневик «Час і Події» виходить на 40-ка сторінках повноколірного формату А3 та інформує про життя українців в Україні та світі у рубриках: «Аналітика», «Українське Чикаго», «Постать», «Діаспора», «Освіта», «Економіка», «Духовність», «Культура», «Проблема», «Аналітика світ», У фокусі – Америка», «Берегиня», «Подорожі», «Зі світу HI-TECH» та інші.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!