Газета по-надвірнянськи
 

Пишаємося успіхами наших спортсменів

4 лютого 2022, 14:58 | Рубрика: Спорт Версія для друку Версія для друку 1,485 переглядів

27-30 січня у Львові тривав чемпіонат України серед молоді (18 і 20 років) та юнаків і дівчат старшого віку (16-18 років) зі спортивного та бойового самбо, що має статус відбору до національної збірної, яка у квітні виступить на європейській першості в Естонії.

12

Загалом у національній першості взяли участь майже 600 спортсменів із 22 регіонів нашої держави. У складі збірної команди Івано-Франківської області виступили і вихованці Надвірнянської СДЮСШ ОР профкому ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття».

У перший день, 27 січня, за престижні медалі змагалися зі спортивного самбо (16-18 років). У ваговій категорії до 54 кг студентка І курсу спеціальності «Фізична культура і спорт» Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника Яна Волошинюк виборола «золоту» нагороду, а також право виступати на чемпіонаті Європи в Естонії, повідомили на сайті університету. Анастасія Сикіш (до 47 кг) та Василь Яремчук (до 71 кг), здолавши достойних суперників, посіли 3-і місця.

Серед юнаків і дівчат (18-20 років) зі спортивного самбо: 1 місце – Анастасія СИКІШ (до 50 кг), 1 місце – Сніжана Пліш (до 54 кг), 2 місце – Яна Волошинюк (до 54 кг).

До участі у змаганнях спортсменів підготували заслужений тренер України, старший тренер національної збірної команди України з самбо Євгеній Боднарук та старший тренер молодіжної національної збірної команди України з самбо Андрій Микитин.

Також Міністерство молоді та спорту України надало Свідоцтво вищої категорії спеціалізованій дитячо-юнацькій спортивній школі Олімпійського резерву профспілкового комітету первинної профспілкової організації ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття».

Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович і депутатський корпус міської ради щиро вітають спортсменів та тренерів!

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!