Газета по-надвірнянськи
 

Шановні краяни!

18 лютого 2022, 13:03 | Рубрика: Пам`ять і шана Версія для друку Версія для друку 796 переглядів

У цей холодний лютневий день ми схиляємо голови, вшановуючи пам’ять наших сміливих земляків, які віддали життя за європейський вибір українського народу. За свободу і незалежність, за ідеали демократії, за права людини та можливість жити гідно у вільній і прогресивній державі.

20 лютого 2014 року відбулися події, які сколихнули увесь світ. У центрі столиці мирної України трагічно загинули 48 людей. Цей день став не просто чорною датою у календарі, він став точкою неповернення: до пострадянської моделі державницького устрою, до колоніальної залежності від Росії, зрештою – до почуття меншовартості, яке нав’язували українцям протягом багатьох століть.

Свобода та Гідність – були не просто словами для 107-ми Героїв Небесної Сотні. Для них це – головні цінності, які вони були готові відстоювати навіть ціною життя.

Серед Героїв Небесної Сотні – і один надвірнянець: Шеремет Василь Олександрович.

Ці люди стали уособленням сили духу і незламності, відваги та самовідданості, які змінюють хід історії. Завдяки їм сьогодні ми живемо в іншій Україні – демократичній європейській державі, яка самостійно обирає свій шлях.

І ми обов’язково маємо зберегти нашу свободу та пам’ять про тих, котрі загинули заради неї.

Герої не вмирають! Вдячні за свободу!

Володимир ПАСЬКО,

голова Надвірнянської

районної державної адміністрації.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!