Газета по-надвірнянськи
 

В Івано-Франківську зустрічали «потяг єднання»

18 лютого 2022, 13:01 | Рубрика: Акцент, Ми - українці Версія для друку Версія для друку 924 переглядів

У День Єднання Івано-Франківщина зустріла «потяг єднання» № 5/6 Маріуполь – Рахів, який долає найдовший пасажирський залізничний маршрут в Україні – 1806 км та з’єднує всю Україну залізничною колією. Він сполучає 12 областей. У складі поїзда нові вагони, збудовані у 2021 році вітчизняним виробником та придбані за кошти держбюджету в рамках реалізації програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Поїзд-франківськ

До Івано-Франківська поїзд прибув під звуки оркестру Національної гвардії України, який виконав Державний Гімн України. На залізничному вокзалі зустріла голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук. Вона записала на національному прапорі привітання до Дня єднання від жителів області і передала естафету Львівщині.

«Сьогодні ми об’єднуємо усю нашу державу, щоб продемонструвати всьому світові, що ми єдині та неподільні, – наголосила Світлана Онищук. – Лише разом ми здобудемо мир, подолаємо усі труднощі та зробимо нашу Україну сильною і заможною».

Загалом поїзд курсує через 12 областей України та робить зупинку на 15-ти станціях семи областей.

16 лютого на поїзд реалізували майже 400 квитків (заселеність становить 90 %). Окрім Івано-Франківська, прапор України, який подорожує країною у цьому поїзді, урочисто зустрічали у 14 містах і селах – Рахові, Квасах, Ясіні, Ворохті, Татарові, Яремчі, Львові, Білій Церкві, Кам’янському, Дніпрі, Запоріжжі, Волновасі, Маріуполі, повідомляє Івано-Франківська ОДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!