Газета по-надвірнянськи
 

10 бронежилетів – воїнам Збройних Сил України у “гарячих точках”

25 березня 2022, 13:46 | Рубрика: В обороні держави, Новини Версія для друку Версія для друку 286 переглядів

Потужний волонтерський та підприємницький рух робить високий і важливий внесок у нашу з вами перемогу. Зокрема, Дмитро Авдеєв та Олександр Хом`як, котрі за невеликий час стали волонтерами і створили громадську організацію, максимально роблять все для того, щоб підтримати Збройні Сили України, внутрішньопереміщених осіб, переселенців та біженців, розповів Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович і висловив їм свою щиру вдячність.

276012036_525758762215461_2

У березні надійшла від них чергова допомога – за кошти волонтерів, небайдужих жителів нашої громади, за кошти своїх друзів та приятелів Дмитро та Олександр закупили 10 бронежилетів, каремати та інші речі, які передадуть у гарячі точки нашим захисникам, туди, де проходять бойові воєнні дії.

- Ті завдання, які ставлять сьогодні громада та Збройні Сили України, це, у першу чергу, для нас відповідальність, – зазначив очільник громади. – Бо ми відкрили тут, у нашій громаді, та у нашому районі, соціальний фронт, фронт підтримки ЗСУ, фронт прийняття переселенців і біженців та допомоги тим людям, котрі її потребують.

Зіновій Андрійович також наголосив, що у гуманітарній допомозі, яка надходить від наших європейських партнерів, немає згаданих засобів захисту. Ці речі – бронежилети, тепловізори, прилади нічного бачення, каски, інші дороговартісні необхідні речі – ми купуємо за кошти волонтерів, таких, як Дмитра й Олександра. Ще раз дякую волонтерам.

Звертаюся до родин та до колег мобілізованих військових із нашої громади.

Якщо у вас є потреби у речах захисту, дійсно знаєте, що воїни ЗСУ, які звертаються до вас, кажуть, що вони недозабезпечені захистом – бронежилетами, касками тощо, то звертайтеся до нас. Ми постараємося максимально комунікувати та знаходити сертифікованого, ліцензованого виробника, аби ці засоби захисту купувати за кошти, які ми збираємо на волонтерських засадах.

Для цих волонтерів немає нереалізованих завдань: чи це продукти харчування, чи бронежилети, чи інші речі – вони максимально соціально активні і роблять все для того, аби ЗСУ та військові з нашої громади мали належний захист і нашу надійну підтримку.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!