Газета по-надвірнянськи
 

Білі Ослави у перші дні війни

4 березня 2022, 12:20 | Рубрика: Ми - українці, Реалії Версія для друку Версія для друку 5,719 переглядів

Уже перші вибухи у Коломиї нової російсько-української війни у четвер, 24 лютого, догриміли аж у гірське село Білі Ослави. Ці три ранкові тривожні «коломийські взриви» змусили гуртуватися наших горян. У вечірню і денну пору віряни збираються на молитву у греко-католицькому та православному храмах, молитовних будинках ЄХБ, АСД і ХСД. Після чого свої молитовні благання підкріплюють добрими справами – збором продуктів, теплих речей та грошових пожертвувань на військові потреби.

дошка

Дошка оголошень розміщена в адміністративному будинку Білоославського старостинського округу.

У режимі воєнного стану запрацював Білоославський старостинський округ Делятинської ТГ. З першого дня утворилася ініціативна волонтерська група та сільська патрульна служба, при допомозі яких обладнано шість укриттів від авіаційних бомбардувань. Уже другий день десяток людей для наших захисників стрижуть медичні стрічки-джгути із камер автошин, яких не вистачало навіть у мирний час.

Декілька молодих хлопців із Білих Ослав зголосилися у райвійськкомат, щоб стати в обороні Держави як військовозобов`язані.

Нагадаю, що гостинні білоославчани у свої домівки вже прийняли більше ста переміщених осіб із Київської та Запорізької областей, де точаться кровопролитні та руйнівні бої.

Велику благодійну допомогу надають наші багаторічні заробітчани у США, Німеччині, Чехії, Польщі. Нині – все для фронту, все для перемоги.

Василь ЛЕВИЦЬКИЙ,

член НСЖУ.

с. Білі Ослави,

1 березня 2022-го.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!