Газета по-надвірнянськи
 

Для розвитку Надвірнянської громади створюють інвестиційний сайт

25 березня 2022, 13:32 | Рубрика: До відома краян, Новини Версія для друку Версія для друку 274 переглядів

Заступник Надвірнянського міського голови Ігор Писклинець у відеозверненні 22 березня повідомив, що для розвитку Надвірнянської громади у цей складний час створюють інвестиційний сайт Надвірнянської громади.

Тут збирають інформацію про вільні виробничі приміщення у нашій громаді. Наразі уже зібрали і сформували базу даних із тих підприємців, які уже звернулися.

У додатку «Дія» створюють розділ про перенесення і розвиток підприємств зі сходу і центру на захід України. Окремо формують інвестиційний сайт, який наповнюватимуть протягом декількох днів. Тому міська рада просить підприємців, які мають вільні виробничі площі та вільні земельні ділянки, надати повну інформацію стосовно інвестиційної привабливості нашого району.

- Маємо на меті залучити якомога більше підприємств, щоб вони тут працювали на період воєнного часу, а також після закінчення війни, щоб розвивали наш регіон. Детальніше – за тел. 050-671-88-70. Підприємців, які готові співпрацювати з бізнесом усієї нашої держави, просять зголошуватися, мовив Ігор Писклинець.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!