Газета по-надвірнянськи
 

Гуманітарна допомога від жителів міст-побратимів

11 березня 2022, 11:38 | Рубрика: В обороні держави, Вдячність Версія для друку Версія для друку 3,032 переглядів

Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович днями повідомив, що жителі країн-сусідів, зокрема, Чехії, Польщі, Румунії надають гуманітарну допомогу для українських військових та вимушених переселенців.

«Ближні сусіди краще далеких родичів. Дякую за допомогу усім жителям міста Крнов, Пруднік, Шомкута Маре, а також: старості міста Крнов пану Томашу Граділу; старості Прудніцкого повіту Радеку Рожковському; бурмістрові міста Пруднік Гжегожу Завішляку; прімару міста Шомкута Маре Буда Георге Йоан; місцевим підприємцям, аптекарям, котрі надали допомогу та передали нам пакунки з бандажами, знеболювальними, глюкозою й іншими медикаментами.

Ми сортуємо вантаж, обліковуємо й найближчим часом передамо його для військових, переселенців і біженців.

Це вже не перша допомога, яку надають нам сусіди. Мені приємно, що на моє прохання про допомогу відгукнулися міста-побратими. Ми дуже цінуємо вашу доброту, щирість та самовідданість. Нам важко добрати слова, щоб сказати якою важливою є для нас ваша постійна підтримка та зв’язок! Справжні друзі, дійсно, пізнаються в біді», розповів Зіновій Андрійович.

А також міський очільник щиро вдячний волонтерці з Італії Марічці-Ірені Дисько за 4 тонни гуманітарної допомоги, яка не лишились осторонь у час війни. «Ми сильні, коли ми – разом. Я пишаюся вами! Честь знати і тиснути руку кожному з вас! Ящики з ліками, одягом, їжею, засобами гігієни ми можемо забезпечити кожного нужденного! Ця сила людей надихає! Мотивує! Змушує жити та зрушувати усі перепони!», впевнений голова міської ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!