Газета по-надвірнянськи
 

Івано-Франківщина стала другою домівкою для тисяч людей із регіонів, де тривають бойові дії

25 березня 2022, 13:55 | Рубрика: Новини, Реалії, У часі війни Версія для друку Версія для друку 5,520 переглядів

Прикарпаття вже прийняло майже сто тисяч жителів із тих областей, в яких продовжуються бойові дії. Для цих людей наша область вже стала другою домівкою. Про це під час зустрічі із журналістами німецького телебачення «RTL» розповіла заступниця голови ОВА Людмила Сірко.

- На сьогодні в нашій області вже зареєстровано понад 92 тисячі людей, які прибули до нас із інших регіонів держави. Щоденно ми отримуємо заявки від областей, в яких продовжуються бойові дії, із запитами на розміщення різних категорій людей: це і діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, а також сім’ї, які втратили житло, – повідомила Людмила Сірко.

За її словами, для допомоги людям, котрі прибувають на Прикарпаття, створено обласний координаційний штаб для тимчасово переміщених осіб. Працівники штабу сприяють їм у пошуку місця проживання, забезпечення харчуванням, речами першої необхідності. Також для вимушених переселенців відкрито «гарячу» телефонну лінію, яка працює цілодобово.

Спільно з іноземними медійниками Людмила Сірко побувала у пункті збору гуманітарної допомоги для переселених осіб та поспілкувалася із людьми, котрі звертаються за допомогою.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!