Газета по-надвірнянськи
 

Ланчинські заробітчани надали гуманітарну допомогу Українським Збройним силам

11 березня 2022, 11:31 | Рубрика: В обороні держави, Громадськість Версія для друку Версія для друку 6,128 переглядів

Депутат обласної ради Михайло Іваночко на своїй ФБ-сторінці повідомив, що цілих два буси медицини, одягу для дорослих та дітей, дитяче харчування, військової амуніції, побутової хімії, консервації і різних видів харчів передали Ланчинські заробітчани з Бельгії для Збройних Сил України та переселенців, які змушені були залишити свої домівки на сході та центральній Україні внаслідок бомбово-ракетних ударів рашистів.

Велика подяка хлопцям-перевізникам, які організували доставку вантажів із Бельгії до Ланчина!

Необхідні речі відправили «Карпатській Січі»

Також два автобуси військової амуніції, медичні препарати, вареники, м`ясні закрутки, печиво, одноразовий посуд та інші вкрай необхідні для бійців речі завезли волонтери із Ланчинської територіальної громади для добровольчого підрозділу «Карпатська Січ». До збору доєднались і жителі Надвірнянської ТГ.

Дякуємо всім, хто разом з нами стоїть на захисті України! Особлива подяка нашим хлопцям, які працюють на заробітках у Бельгії, власникам автомобілів, котрі привезли вантаж і одразу доставили його на передову.

Друзі, ми дійсно Нація Переможців! Нас нікому не здолати! За нами правда, бо з нами – Бог та Україна! Ми на СВОїй БОгом ДАній землі!, упевнений Михайло Іваночко.

Власний автомобіль віддав «Десятці»

Житель селища Ланчин Василь Білоус віддав автомобіль для нашої «Десятки»! Кожна наша дія наближає українців до перемоги над одвічним ворогом Українців.

– Мусимо і це наш обов’язок допомагати ЗСУ! Слава Україні!, – наголосив патріот Василь Білоус.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!