Газета по-надвірнянськи
 

Московським попам – не місце у Надвірнянській громаді

11 березня 2022, 11:35 | Рубрика: До відома краян, Застереження Версія для друку Версія для друку 6,099 переглядів

На 14-й день мужнього спротиву українського народу проти російської агресії Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович у соцмережах звернувся до парафіян московського патріархату:

– Сьогодні не той час, коли ми можемо дозволити собі вагань, а навіть просто подумати. Бо воно – ціною в життя, сотні життів, тисячі життів. Кожний убитий українець сьогодні – це мученик за правду, за віру, за існування та процвітання власної нації.

На совісті московських попів – загибель та знищення мирного населення, серед яких є діти. З огляду на це я закликаю припинити діяльність Надвірнянської ворожої організації під назвою православна церква московського патріархату та звільнити орендоване приміщення, яке надала приватна особа. Воно корисніше буде для переселенців, ніж для вашої ворожої організації, оскільки дозволити існувати вам в Україні, зокрема, у нашій громаді – значить дозволити вбивати дітей, мирних жителів; дозволити руйнувати міста та села, наші святині; поставити під загрозу знищення української нації.

Обманутих парафіян я закликаю долучатися до великої сім`ї та родини наших церков: Української Греко-Католицької Церкви, Православної Церкви України та Римо-Католицької Церкви. Їхнє духовенство – завжди разом зі своєю паствою та разом із громадою. Упродовж свого життя, через усі випробування наше духовенство несе жертовний хрест любові. Двері наших храмів завжди відкриті для тих, котрі шукають світла. Із Богом та вірою в серці. Миру – нам.

Московським попам – не місце у нашій громаді.

Слава Україні!

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!