Газета по-надвірнянськи
 

Надійний тил

25 березня 2022, 13:38 | Рубрика: В обороні держави, Новини Версія для друку Версія для друку 275 переглядів

Попіклувалися про одиноких людей у Чернігівщині

Передали гуманітарний вантаж (памперси для дорослих, харчові продукти, медикаменти та багато солодощів) для людей, які проживають у будинку пристарілих у Чернігівській області, аби вони не відчували себе нещасними, непотрібними, самотніми та покинутими…

Зараз, у такий скрутний час для нашої країни, їм потрібна наша підтримка та піклування! Хай Бог їх береже!

Утретє відправили медикаменти для поранених бійців

Через волонтера Андрія Микитина направлено партію медикаментів: фізрозчини; перев’язочні матеріали; антибіотики; жарознижуючі, протизапальні та ін. види медикаментів для лікарні, де лікують поранених бійців.

Це вже третя поїздка наших волонтерів, які доставляють все необхідне для лікарні, зазначив Зіновій Андрійович і висловив усім вдячність.

Старостинські округи спільно дбають про захисників

Ліснотарновицький старостинський округ разом із Назавизівським старостинським округом відправили два автомобілі з гуманітарною допомогою – харчовими продуктами та медикаментами – для потреб наших ЗАХИСНИКІВ.

Дякуємо всім, хто активно допомагає!

Підтримка іноземних партнерів та благодійників із Польщі

Третя за рахунком гуманітарна допомога надійшла від міста-побратима Пруднік (Польща) Надвірнянській міській раді.

Керівник нашої територіальної громади Зіновій Андрійович щиро дякує благодійникам та іноземним партнерам, котрі присилають-доставляють цінні вантажі: одяг, продукти, медикаменти.

Усю таку допомогу формують у міській раді, облікують та відправляють тим нашим містам, що стали щитами захисників і які потребують нашої підтримки та допомоги.

Українська діаспора Голландії надіслала допомогу

Міський голова Зіновій Андрійович повідомив, що українська діаспора та громадяни Голландії з різних куточків зібрали та доправили до кордону з Україною гуманітарну допомогу, яка вкрай необхідна зараз під час війни з російським окупантом.

«Вдячний кожному, хто долучається словом, ділом, конкретними справами. Доводимо, що разом ми сильні і можемо здолати все! Дякуємо українській діаспорі в Голландії, серед яких багато Надвірнянців», наголосив керівник громади.

За матеріалами Надвірнянської

міської територіальної громади.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!