Газета по-надвірнянськи
 

Підвищення цін вважатимуть мародерством

4 березня 2022, 11:50 | Рубрика: Застереження Версія для друку Версія для друку 6,125 переглядів

Під час воєнного стану за підвищення цін на основні продовольчі товари щодо власників супермаркетів та магазинів застосовуватимуть адміністративні й адміністративно-господарські санкції. Про це повідомила завідувачка сектору контролю за регульованими цінами Держпродспоживслужби в області Віта Сиромятнікова, пише «Суспільне».

За її словами, станом на 2 березня працівники управління провели моніторинг цін у 60 магазинах – порушень там не виявили.

«Головне управління повідомляє всіх суб‘єктів господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю основними споживчими товарами — ціни повинні залишитися такими, які були встановлені станом на 23 лютого 2022 року. Коли країна об‘єдналася у протидії військовій агресії, підняття цін на хліб та основні продовольчі товари — неприпустиме. Ми також звертаємося і до виробників щодо недопущення підняття цін. У цей час це вважатиметься мародерством», – наголошує Віта Сиромятнікова.

Завідувачка сектору конт­ролю за регульованими цінами розповідає, що споживачі, які виявлятимуть неправомірне підвищення цін, можуть звертатися до територіальних підрозділів Держпродспоживслужби в області.

«Обов‘язково нам потрібно зазначити найменування суб‘єкта господарювання та його адресу. Для швидкого реагування рекомендуємо вам звертатися до підрозділів тероборони», – каже Віта Сиромятнікова.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!