Газета по-надвірнянськи
 

Працюють із підвищеною готовністю

11 березня 2022, 11:47 | Рубрика: В обороні держави, Ми - українці Версія для друку Версія для друку 1,934 переглядів

Як поінформував заступник директора КНП «Надвірнянська центральна районна лікарня» міської ради Іван Маланюк, медики працюють у штатному режимі, надаючи пацієнтам вторинну медичну допомогу. Серед них – і хворі на COVID-19, яких зараз лікують в інфекційному та реанімаційному відділеннях.

1646821037895

Кількість поступлень хворих не збільшилася, уточнив Іван Маланюк, акцентуючи увагу на необхідності диференціації недужих. Тобто госпіталізують тих, котрі потребують стаціонарного лікування і не можуть покращити стан свого здоров`я в амбулаторних умовах.

Водночас усі служби КНП працюють із підвищеною готовністю на випадок збільшення кількості хворих.

1646821076879

Стаціонарну медичну допомогу надають відповідно до пакетів послуг, укладених із Національною службою здоров`я України. Однак, Іван Маланюк зауважив, що треба з розумінням віднестися до ситуації щодо забезпечення медикаментами. У зв`язку з бойовими діями фармацевтичні заводи Києва і Харкова не завжди можуть на 100 відсотків виконати укладені з ним договори ще до війни.

Іван Маланюк зичить усім здоров`я, радить берегти себе та ближніх, вірити у перемогу над російським загарбником і пам`ятати – життя триває попри все. Це підтвердили і нещодавно народжені у Надвірнянському пологовому будинку дітки, матері яких евакуйовані із зони проведення бойових дій, про що вже інформувала своїх читачів «Народна Воля» у попередньому числі газети.

Директор КП «Надвірнянський некомерційний центр первинної медичної допомоги» міської ради Емілія Сем`янів мовила, що до сімейних лікарів евакуйовані з лінії фронту почали звертатися від минулої суботи, 5 березня.

За станом на 10 березня консультацію фахівців Центру отримали 12 переселенців. Четверо (у т.ч. одна вагітна жінка) уклали декларацію із сімейним лікарем. Антиковідною вакциною щеплено 25 внутрішньопереміщених осіб.

1646821188957

– Працюємо у штатному режимі, – мовила Емілія Сем`янів. – Укладаємо, переукладаємо договори, вакцинуємо від COVID-19, ставимо на облік вагітних жінок.

Крім того, всі члени колективу, коли є вільний час, активно залучаються до громадських справ, що сприяють якнайшвидшому наближенню перемоги. Плетуть маскувальні сітки, готують енергетичні сухі сніданки тощо.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!