Газета по-надвірнянськи
 

Про запровадження та здійснення окремих заходів правового режиму воєнного стану із 25 лютого на території Надвірнянського району

4 березня 2022, 12:36 | Рубрика: До відома краян, У часі війни Версія для друку Версія для друку 387 переглядів

Відповідно до Указу Президента України від 24.02.2022 р. №68/2022 «Про утворення військових адміністрацій», на виконання Закону України «Про правовий режим воєнного стану», для здійснення керівництва у сфері забезпечення оборони громадської безпеки і порядку начальник Надвірнянської районної військової адміністрації Володимир Пасько. видав наказ від 25 лютого 2022 р. №2 «Про запровадження та здійснення окремих заходів правового режиму воєнного стану на території району»:

1. Заборонити продаж алкогольних напоїв у закладах торгівлі, незалежно від форми власності, місцях громадського відпочинку та харчування.

2. Запровадити на території Надвірнянського району комендантську годину з 22.00 до 8.00 год. (згідно з наказом Івано-Франківської ОДА-ОВА від 28 лютого ц.р. на території Івано-Франківської області запроваджено комендантську годину із 22-ї до 7-ї год. – Ред.) – заборону перебування у певний період доби на вулицях та інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень, а також встановлювати спеціальний режим світломаскування.

3. Головам територіальних громад району у взаємодії з територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки забезпечити своєчасне оповіщення і прибуття громадян, які призиваються на військову службу, прибуття техніки на збірні пункти та у військові частини.

4. Наказ набирає чинності з дня його видання.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!