Газета по-надвірнянськи
 

«Про здійснення окремих заходів правового режиму воєнного стану на території району»

4 березня 2022, 12:34 | Рубрика: В обороні держави, У часі війни Версія для друку Версія для друку 389 переглядів

Надвірнянська районна державна адміністрація

Надвірнянська районна військова адміністрація

Наказ № 18 від 2 березня 2022 р.

«Про здійснення окремих заходів правового режиму воєнного стану на території району»

Відповідно до Указу Президента України від 24.02.2022 № 69/2022 «Про загальну мобілізацію», відповідно до Закону України «Про правовий режим воєнного стану», у зв`язку із прибуттям на територію Надвірнянського району осіб, які підлягають мобілізації

НАКАЗУЮ

1. Зобов`язати:

1.1 Керівників підприємств, установ, організацій усіх форм власності, фізичних осіб-підприємців та осіб, які здійснюють розміщення внутрішньо переміщених осіб, вести облік осіб чоловічої статі від 18 до 60 років, які поселяються (поселились) на об`єктах у зв`язку із евакуацією із зони бойових дій та підпадають під дію Указу Президента України від 24.02.2022 № 69/2022 «Про загальну мобілізацію», та подавати вказану інформацію органам Національної поліції України, Надвірнянському районному територіальному центру комплектування та соціальної підтримки, органам місцевого самоврядування.

1.2. Виконавчі органи сільських, селищних, міських рад узагальнювати та подавати інформацію щодо осіб чоловічої статі з числа переселенців, які підпадають під дію Указу Президента України № 69/2022 від 24.02.2022 «Про загальну мобілізацію» до Надвірнянського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки для постановки на тимчасовий військовий облік.

1.3 Осіб чоловічої статі віком від 18 до 60 років, які прибули на поселення у зв`язку з евакуацією із зони бойових дій та підпадають під дію Указу Президента України від 24.02.2022 № 69/2022 «Про загальну мобілізацію», стати на тимчасовий військовий облік після 48 годин перебування на поселенні, але не більше 72 годин.

2. Начальнику Надвірнянського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки забезпечити взяття на тимчасовий військовий облік осіб чоловічої статі, які підпадають під дію Указу Президента України від 24.02.2022 «Про загальну мобілізацію».

3. Військовому комісару Надвірнянського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, начальнику Надвірнянського РВП ГУНП в Івано-Франківській області, начальнику Яремчанського відділення Надвірнянського РВП ГУНП в Івано-Франківській області забезпечити контроль за виконанням заходів, передбачених у пункті 1 цього наказу.

4. Наказ набирає чинності з дня його видання.

5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Володимир ПАСЬКО,

начальник Надвірнянської районної

військової адміністрації.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!