Газета по-надвірнянськи
 

Прикарпаття забезпечене пальним і заправитись можна на усіх АЗС

25 березня 2022, 14:06 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 332 переглядів

Директор департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації Сергій Подошва під час онлайн-брифінгу розповів про ситуацію на ринку нафтопродуктів в області. За його словами, Прикарпаття забезпечене пальним і заправити транспорт можна на усіх АЗС.

Із 18 березня встановлено нові граничні ціни на пальне. Тому з 19 березня на наших АЗС максимальна ціна бензину марки А 92 не повинна перевищувати 33,69 гривень за літр; А 95 – 34,42 гривень, а дизпалива – 37,05 гривень за літр.

У порівняні з попереднім періодом у середньому ціна на бензин знижена на 10,10 грн. за літр, на дизпаливо – 7 грн. 90 коп. «Сьогодні на АЗС ще спостерігається підвищений попит серед населення. Однак, враховуючи, що всі оператори перейшли на постачання з Європи, паливо підвозять, і найближчим часом можливо буде заправитись у будь-якій точці області», – сказав посадовець.

Здешевлення палива також дозволить стримувати ріст цін, а аграрії зможуть створити запаси для проведення весняної посівної кампанії.

Також обласна військова адміністрація докладає максимальних зусиль для залучення в нашу область бізнесу з територій, які зазнали військової агресії. «У нас є вільні виробничі площі. Запрошуємо підприємства та бізнес до роботи», – наголосив Сергій Подошва, повідомило Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОВА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!