Газета по-надвірнянськи
 

Щира вдячність ланчинцям з Англії, Бельгії та Чехії

25 березня 2022, 13:22 | Рубрика: В обороні держави, Новини Версія для друку Версія для друку 206 переглядів

Все найкраще, що вислали наші односельчани з Англії, Бельгії та Чехії – уже на передовій! Руслан Коваль, Роман Гресько, Михайло Голіней, Василь Голіней та всі, котрі доєдналися та працюють щодня для нашої Перемоги над одвічним московським ворогом – великі молодці!

Ланчинська громада пишається Вами. Разом ми все здолаємо, бо ми – велика Українська Нація! Окрема подяка волонтерам із Миколаївщини та Одеси!

***

Михайло Іваночко, депутат обласної ради, щиро дякує від імені волонтерського фонду «Свобода Гідність Перемога» ТОВ ТВФ «Нафтотранссервіс» та їхньому керівникові Всеволоду Качкану і майстрам-слюсарям на чолі із Михайлом Угринюком за виготовлені пічки-«буржуйки»!

«Низький Вам уклін від наших воїнів. Ваші вироби вже допомагають нашим захисникам! Щира шана також підприємцю та волонтерові Мирону Гнідику за полієтиленову плівку. Окрема вдячність підприємцю з Ланчина Андрію Дяченку за надані 2 бінокля для морських піхотинців, провід та електролампи, хлопцям із тероборони Ланчина, які оперативно вишукали утеплювач, вентиляційні труби, мішки.

Також висловлюємо величезну повагу за щиру працю команді Ланчинських перевізників: Михайлові Балабану, Василеві Гаську, Василеві Голінею, Романові Голінею, Василеві Голінею. Разом здолаємо окупанта!».

***

Разом переможемо!

Так твердить депутат Михайло Іваночко. Він розповів, що Ланчинська громада отримала допомогу від благодійного фонду «Інтегро» з Івано-Франківська, її керівником є депутат Івано-Франківської обласної ради Наталія Чаплинська.

У рамках співпраці між нашими волонтерськими організаціями нещодавно отримали майже 2 тонни гуманітарного вантажу з Німеччини. Медичні препарати, спальні мішки, каремати, дитяче харчування, побутова хімія, консервація для військових, також різна амуніція для вояків. Велика шана та повага Наталії Чаплинській і всім, котрі доєдналися!

***

Щира подяка Романові Греську, який в черговий раз передав допомогу з Бельгії для наших військових, яку він придбав за власний кошт!

Усі речі отримали своїх нових власників. Товариство, берімо приклад із таких людей як Роман! Разом ми сильніші! З кожним днем наближаємо нашу перемогу.

За інформацією Михайла Іваночка

та ФБ-сторінки «#Ланчинська громада».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!