Газета по-надвірнянськи
 

Світлана Гаєвська – координатор гуманітарної допомоги маріупольцям

31 березня 2022, 16:30 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 337 переглядів

Наша колега, журналістка ТРК «Надвірна», членкиня НСЖУ, Світлана Гаєвська веде активну волонтерську роботу як координатор у Надвірнянському районі гуманітарної допомоги маріупольцям, які перебувають у Центрах біженців Дніпропетровської та Запорізької областей. Подаємо добірку її «гарячих» вдячних інформацій-повідомлень про роботу за останню березневу декаду.

Дякую за ініціативу КУ “Інклюзивно-ресурсний центр” Надвірнянської міської ради підтримати маріупольців, які зараз перебувають у Центрах біженців і потребують найнеобхіднішого – їжі, води, мінімального забезпечення людських потреб. 1800 грн. від вас підуть на добру справу – нагодувати голодних і напоїти спраглих.

Будьте щасливі і благословенні! Хай ваші домівки повняться добробутом!

***

Третя гуманітарна місія від Надвірнянщини та Яремчанщини для маріупольців, які перебувають у Центрах біженців центральних частин України. Штаб Пласту м. Надвірної не втомлюється допомагати. Робота волонтерських осередків – це зараз дуже важлива справа для життя України. Дякуємо кожному благодійнику, благодійниці за внесок: чи то продуктами, чи коштами, чи транспортом, чи сприянням у волонтерській роботі, чи молитвою.

Моє слово до краян, які діляться коштами і продуктами. Може для вас поодинці це і небагато, але для тих, для кого ми готуємо і присилаємо цю допомогу, – це значуще. І насправді кожен з вас, хто приніс навіть найменшу упаковку чогось, дуже поміг ближньому.

Смт. Ворохта, м. Яремче, м. Надвірна, Пластова станиця Надвірна – ви сила! Благословення і добробуту!

Анастасія Пиндзин, вдячна, що завжди поруч.

Дякую Василю Завадському за транспортну допомогу, Миколі Кравчуку за сприяння, Ігорю Павлюку – директору Нової пошти та оператору Назарію Саміляку за розуміння та якісне обслуговування.

***

Владика Сергій Горобцов розповідає про тих стражденних і нужденних маріупольців, до допомоги яким долучився і долучається наш Надвірнянський район.

Саме сюди і для цих людей спрямовані ваші продуктові подарунки. Дуже добре, що ми не лишаємося байдужими. Хай кожен, хто приніс до Штабу Пласту волонтерської допомоги м. Надвірна продукти для потребуючих або дав на це кошти, ніколи не буде голодним!!!

Допомагаючи нужденним, ми служимо Богу. Тисячі нещасних жителів палаючої Донеччини знаходять підтримку у волонтерському центрі м. Дніпро. Зо всіх куточків світу іде допомога біженцям. Люди добираются на побитих від вибухів автівках без лобового скла, не маючи одягу та їжі, в надії, що їх зустрінуть добрі й милосердні люди. Нам насправді повезло з командою. Наші дівчата з ранку до вечора фасують тонни продуктів, ліків, засобів гігієни. Чоловіки, священники, волонтери розвантажують великі «фури». Ніхто не боїться важкої праці. Господь відновлює сили.

Горе об’єднало націю. Ми всі свято віримо в нашу перемогу. Ми любимо своїх ближніх. І жертвуємо своєю працею, щоб допомогти Україні во славу Божу.

***

Друзі, нам все вдалося! Допомога для маріупольців від Надвірнянської міської ради надійшла! Ранок почався дуже добре і з добрих новин! Я на сьомому небі від щастя!

Щиро вдячна Олені Пиндзин, Анастасії Пиндзин, Ользі Якименко, Оксані Семеген, Ярославу Гундяку, Зіновію Андрійовичу та всьому Штабу Надвірнянського Пласту, який працює у ці дні успішно, потужно і самовіддано!

***

Волонтер Кирило Долінбаєв надіслав подяку: «Ранок знов починається не з кави, а з отримання вантажу від наших друзів Світлани Гаєвської та Тараса Бутока. Дякуємо Надвірнянській громаді, Надвірнянській міській раді та пані Світлані за гуманітарну допомогу для нашого волонтерського Центру у Дніпрі, який надає все необхідне біженцям зі сходу країни, і Тарасові за теплі нові шкарпетки для наших захисників! Ви – неймовірні!

Допомогти нам фінансово:

Українські рахунки:

МоноБанк5375411500922880

ПриватБанк 4731219114792710.

***

Друга партія гуманітарної допомоги маріупольцям від Надвірнянщини відправлена у центральну частину України у Центр біженців.

Від Штабу Пласту волонтерської допомоги м. Надвірна відправляємо пакунки частинами, оскільки є обмеження у вазі товару. Разом із допомогою передають вітання від Ворохти, Яремче, Делятина, надвірнянців та скаутської організації Пласт. Великі і менші ящики прямують до тих, кого хоче підтримати наш край. Люди, краяни, я вас люблю!

До речі, перші пакунки від Надвірнянської міської ради уже щасливо досягли місця призначення. Я щаслива, Маріуполь! Усе для його жителів, хоч вони і не в рідному місті.

Дякую депутату районної ради Юрію Гнатовичу Остапчуку за сприяння та директору Нової пошти м. Надвірна за здешевлення відправки пакунків.

***

Делятинська територіальна громада – для маріупольців!

Зараз сотні тисяч людей перебувають у Центрах біженців центральної частини України і всі вони потребують допомоги. Адже через війну полишили домівки, а то і назавжди втратили їх. Тільки підтримка небайдужих допомагає людям вижити у такий складний час.

Від делятинців та жителів інших населених пунктів цієї громади ми привезли у Штаб Пласту м. Надвірної продукти та засоби гігієни, які теж склали значну частку всієї гуманітарної допомоги Надвірнянського району, що призначена для маріупольців, які зараз проживають у прифронтових обласних центрах України.

Дякуємо кожному, хто долучився!

Окрема подяка Юрію Гнатовичу Остапчуку за транспорт, Мар’яні Яворській – за співпрацю.

Працюємо далі!

***

Окремо вдячне і захоплююче слово про наших невтомних трудівниць Штабу Пласту у Надвірній.

Щодня, без вихідних. Організувати, розвантажити, прийняти, занести, посортувати, порахувати, записати, поскладати, запакувати, замотати, зав’язати, винести, завантажити, поблагословити і дати звіт… А ще поміж тим: принеси-подай, на, візьми, скажи, подивись, передзвони, уточни. Що, трубку не бере? Дзвони ще раз! Дзвони, поки не відповість! Ти що, не розумієш, наскільки це важливо?

Я стою збоку, спостерігаю за всім цим процесом і лапаю себе на думці, що зі словника Б. Грінченка у цю хату злетілася більшість дієслів – що треба робити-зробити. Мова про функції, роботу, завдання, прохання, обіцянки, діяльність, відповідальність – і результат.

Тут багато молоді, яка вчиться наслідувати досвідчених.

Тут багато емоцій. Різних. Юнацько-молодечих, жіночих, чоловічих. Тих, що залежать від недоспаних ночей, від сирени, від погоди, від артеріального тиску, від бурчання у шлунку, від зашмарканої дитини, слабого кота. І від чужих людей, які йдуть поміж мінеральні води, консерви, макарони, печення і ще всяку всячину, вибирати найголовніші документи – про народження і смерть. Бо то така установа.

Тут бігають, спішать, носять, аби пошвидше потрапило до захисників.

Тут дають для тих, хто тримає оборону краю.

Тут ділять тим, хто десь далеко втратив усе.

І попри таку метушню – тут мир і спокій. Кожен робить свою роботу. Вони називають одна одну “бджілками”. І приходять щодня. Пластуни і пластунки, і не пластуни і не пластунки. Але ті, хто вірить в перемогу і приближує її всіма своїми силами. І вона буде! Бо наші люди сильні!

І знову моє щире серце і захоплення душі, глибока вдячність і повага Олені Пиндзин, Тетяні Богославець, Ользі Якименко і багатьом іншим. Ви, направду, істинні українки, жінки, героїні і надійні-пренадійні подруги!.

***

Вітання маріупольцям від м. Яремче!

Дякую депутату обласної ради Сергію Волошину, що долучився! Пакунків усе більше: різноманітні харчі як для дорослих, так і для малечі, зокрема, соки, солодощі та засоби гігієни! Все уже у Штабі Пласту волонтерської допомоги м. Надвірної.

Зібрані продукти та засоби гігієни поїдуть у центральну частину України, де зараз у Центрах біженців перебувають маріупольці та мешканці їхньої територіальної громади.

***

Маріупольцям допомагає Ворохта!

У Штаб Пласту з волонтерської допомоги м. Надвірна Сергій Васкул від імені ворохтянців привіз 7 ящиків, 9 коробок із різним провіантом і ще мішечок солі!

Усі ці смаколики уже відправлені!

Подяка команді волонтерів із Ворохти: Інні Васкул, Ользі Федоренко, Марії Дем’янюк, Марії Гереджук, Галині Капштан, Ользі Петращук, Лілі Могилевич та всім, котрі молитвою помагають нам!

Ось таке патріотичне серцебиття і свідомий вибір, бажання та конкретний внесок у найнеобхіднішу і невідкладну допомогу маріупольцям відчуваємо у цих схвильований «гарячих» репортажних рядках тележурналістки Світлани Гаєвської.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!