Газета по-надвірнянськи
 

У Прикарпатті – понад 38 тисяч переселенців

11 березня 2022, 11:54 | Рубрика: Громадськість, У часі війни Версія для друку Версія для друку 5,718 переглядів

В Івано-Франківській області за станом на 8 березня ц. р. зареєструвалися понад 38 тисяч людей, які вимушено переїхали з інших областей України. Про це в ефірі телебачення «Галичина» повідомила голова обласної військової адміністрації Світлана Онищук.

З її слів, насправді кількість громадян, які переїхали на Прикарпаття з різних регіонів України, є більшою. «38 тис. людей – це саме ті громадяни, які зареєструвалися. Решта повинні звернутися у Центри надання адміністративних послуг у тих громадах, в яких вони проживають. У нашій області ми видаємо тимчасові перепустки, завдяки яким переселенці можуть отримати продукти чи речі першої необхідності», – зазначила Світлана Онищук.

Кількість людей, які приїжджатимуть в Івано-Франківщину, збільшуватиметься, каже голова військової адміністрації. Тому зараз влада працює над тим, аби облаштувати додаткові приміщення для розселення. «Ми, насамперед, працюємо над тим, щоб одразу поселяти тих, котрі приїжджають. У нас дуже добре функціонує центр координації. Зараз потрібні ще каремати, спальники та матраци, щоб ми могли якомога більше людей розміщати в тих приміщеннях, – каже Світлана Онищук. – Прикарпатці – дуже добрі та чуйні люди, які не стали осторонь від чужої біди. Ми зустрічаємо, заселяємо та годуємо людей, допомагаємо організувати їхнє перебування в нашій області».

9 березня в обласній військовій адміністрації відбулась нарада з начальниками районних військових адміністрацій та очільниками територіальних громад області, під час якої обговорили актуальні питання забезпечення життєдіяльності області.

Світлана Онищук подякувала «усім за злагоджену роботу щодо підтримки наших захисників і захисниць, які дають гідну відсіч російським окупаційним військам. Переконана, що наша віра у міць Збройних сил України, а також правильні рішення керівництва держави, допоможуть нам здобути перемогу.

Додатково плануємо розмістити ще понад 15 тисяч людей із регіонів, де продовжуються активні бойові дії». Також очільниця області зазначила, що наразі на Прикарпатті необхідно відновити роботу підприємств, щоб економіка працювала та забезпечувався надійний тил для захисників держави.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!