Газета по-надвірнянськи
 

Володимир Пасько: «У Надвірнянщині знайшли спокій і захист понад 11 тисяч переселенців»

18 березня 2022, 14:50 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 283 переглядів

- За станом на 16 березня у Надвірнянському районі розміщено 11 247 переселенців. Вони забезпечені медикаментами, продуктами харчування, усім необхідним для спокійного і комфортного перебування у нашому районі у зв`язку з воєнними діями, Потреб зараз як таких немає, до нас надходять гуманітарні вантажі. Головам територіальних громад окрема велика дяка, адже всі включились, усі працюють. Наразі ми усім забезпечені, - розповів в інтерв`ю начальник Надвірнянського районної військової адміністрації Володимир Пасько.

Щодо потреби у продуктах харчування для великої кількості переселенців, а також скільки ще людей, які полишили території, де тривають бойові дії, Надвірнянщина може прийняти, то Володимир Пасько пояснив, що ситуація на цей день стабільна, але дійсно уже відчувається брак продуктів харчування. – У нас постійно відбувається взаємодія із містами-побратимами, із доброчинними організаціями, до нас прибувають вантажі, але зі значною кількістю напливів нових біженців може виникнути брак харчування. Тому ми над цим усі працюємо і закликаю усіх долучатися. Це все здійснюється централізовано, головно у територіальних громадах. Вони це все акумулюють, складують, актують і видають по місцях розміщення вимушених переселенців.

Щодо територіальної оборони. – Територіальна оборона сформована, про деякі речі, які відбуваються у них, у військовий час не розголошуємо. Їх забезпечують, у певний період допомагала громада, а зараз переходять на забезпечення відповідно до рішення свого керівництва, наголосив Володимир Пасько.

Щодо ситуації у районі. – Хочу заспокоїти усіх жителів району, що у районі ситуація стабільна, спокійна, фільтраційні заходи всі силові структури здійснюють цілодобово. Це є результат спільної роботи і результат позитивний.

Про підприємницьку діяльність. – Бізнес поступово починає відкриватись, тому що він має працювати. Закликаю всіх підприємців відкриватися і розпочинати свою роботу. Учора (15 березня) Указом Президента і Верховною Радою змінено відсоток у частині оподаткування, а це є приємні речі для бізнесу. Тому закликаю наш бізнес та з інших регіонів України, де зараз неможливо працювати, до роботи. У нас є виробничі площі, є можливості, ми готові їм допомагати, хай розгортають свою діяльність у нас, а ми будемо радо їх приймати і сприяти абсолютно в усьому.

Завершив свою розмову начальник РВА словами гордості за наші Збройні Сили України. Він упевнений, що ми переможемо, що Україна – була, є і буде сильною, незалежною і дійсно цілісною державою.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!