Газета по-надвірнянськи
 

Безпека під час Великодних свят

22 квітня 2022, 10:53 | Рубрика: Застереження, Новини Версія для друку Версія для друку 3,646 переглядів

Служба порятунку «101» звертається до жителів міста Надвірна та Надвірнянського району із проханням – не забувайте про правила пожежної безпеки під час прийдешнього свята.

Великдень – одне із найважливіших християнських свят, яке пов’язано не тільки із службою і посвяченням великодніх страв, а й з масовим використанням відкритого вогню, зокрема, свічок і лампадок. Віруючі використовують відкритий вогонь, що є вкрай небезпечним при значному скупченні людей і при цьому важливо дотримуватись правил пожежної безпеки.

Загальновідомо, що пожежним навантаженням у церковних спорудах є дерев’яні будівельні конструкції, іконостаси, ікони, а також дерев’яні елементи куполів, які найчастіше потерпають від пожеж.

Під час освячення паски, подбайте, щоб запалена свічка не торкалась поліетилену або кошика. Будьте обережні з вогнем, щоб уникнути травмування людей і пожежної ситуації.

Готуючи святкові страви, не забувайте про правила безпеки при експлуатації печей, газових та електричних приладів. Не залишайте дітей наодинці, особливо коли у будинку розжарена піч, горить газ чи свічка.

Під час відпочинку на природі не залишайте палаючі вогнища, гасіть недопалки від сигарет, щоб уникнути пожежі.

Вогонь знає лише одне: завжди можна завітати туди, де господарює халатність, безвідповідальність, байдужість. Багаторічний аналіз дає підставу стверджувати, що суб’єктивний, так званий людський фактор – головна причина мало не кожної пожежі. Дотримуйтеся правил безпечного поводження з вогнем, будьте особливо обережними при користуванні із запаленими свічками. Щоб свято не перетворилося на трагедію – дотримуйтесь правил безпеки, цінуйте своє життя та здоров’я.

При пожежі телефонуйте «101».

Віталій ФЕДОРЧУК,

начальник Надвірнянського

райуправління ГУ ДСНС

в Івано-Франківській області.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!