Газета по-надвірнянськи
 

16-а сесія Надвірнянської районної ради: прийнято рішення із десятка питань та передано автомобіль бійцям-землякам

6 травня 2022, 11:46 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 352 переглядів

28 квітня під головуванням голови районної ради Олександра Кеніза сесія, у роботі якої взяли участь 23 депутати (загальний склад ради – 38 депутатів) та голова Надвірнянської районної військової адміністрації Володимир Пасько, обговорила 11 питань.

авто

Олександр Кеніз у вступному слові зазначив, що уже третій місяць триває російсько-українська війна. Російський агресор має затямити собі перевірену історією і життям істину: «Той, хто починає війну, обов’язково зазнає нищівної поразки». У цій війні ми обов’язково переможемо, бо живемо на своїй землі, її захищаємо і ніколи, і нізащо не віддамо її загарбникам.

Депутати пом’янули хвилиною мовчання Героїв-бійців, котрі віддали своє життя у нинішній війні.

Після доповіді заступника голови районної ради Івана Жигалюка сесія одноголосно підтримала Звернення Івано-Франківської міської ради щодо необхідності припинення діяльності на території України російської православної церкви УПЦ (МП), яке адресоване Президенту України Володимиру Зеленському та Голові Верховної Ради України Русланові Стефанчуку. У Зверненні Івано-Франківської міської ради від 13 квітня ц. р., зокрема, вказано, що у Парламенті України зареєстровано законопроект № 7204 «Про заборону московського патріархату на території України» авторства народного депутата України Оксани Савчук. Метою ухвалення законопроекту є захист національної безпеки, суверенітету і територіальної цілісності України, запобігання колабораціонізму, припинення розпалювання міжрелігійної ворожнечі та дестабілізації релігійного середовища в Україні. Законопроект передбачає також право релігійних громад, монастирів і духовних навчальних закладів московського патріархату змінити свою підлеглість упродовж 14 днів з дня набрання чинності згаданим Законом. У жодному разі не закликаючи до міжконфесійної ворожнечі, депутати-івано-франківці звертаються до Президента та Голови ВР з проханням підтримати внесення на розгляд Парламенту згаданого законопроекту, мовиться у Зверненні Івано-Франківської міської ради від 13 квітня ц. р.

Депутати затвердили нову редакцію «Положення про Фонд комунального майна Надвірнянського району» та нову редакцію Статуту КП «Аптека № 100». З цих питань доповів голова Фонду комунального майна району Роман Кузюк.

У зв’язку із закінченням терміну дії конт­ракту сесія звільнила Людмилу Володимирівну Кунько з посади завідувача комунального підприємства «Аптека № 100» і призначила керівником цього КП Богдан Тетяну Іванівну терміном на 1 рік із 28 лютого 2022 року. Тетяна Богдан працювала провізором згаданої аптеки, а протягом двох останніх місяців виконувала обов’язки її завідувача.

Розглянувши листа територіального управління Державної судової адміністрації в Івано-Франківській області, сесія затвердила список присяжних Яремчанського міського суду, зокрема, Бойченюка Василя Васильовича, Калинчука Василя Васильовича, Климовича Ігоря Юрійовича, Олесіва Михайла Романовича, Павлюк Любов Онуфріївну, Процюка Олега Васильовича, Санкович Марію Василівну, Стефурака Юрія Миколайовича, Тимофія Ігоря Богдановича, Щербюк Мирославу Василівну.

Прийнято рішення про внесення змін до рішення районної ради від 21.01.2021 № 31-4/2021 «Про програму розвитку місцевого самоврядування в Надвірнянському районі на 2021-2025 роки». Із цих чотирьох питань доповів заступник голови районної ради Іван Жигалюк.

Після доповіді голови Фонду комунального майна району Романа Кузюка сесія звільнила ТзОВ «Надвірнянська друкарня» і ТзОВ «Санепідсервіс» від плати за оренду приміщень на період із 1 березня до 31 травня ц. р. у зв’язку з призупиненням роботи згаданих підприємств із введенням в Україні воєнного стану, а також внесла зміни до рішення районної ради від 18.11.2021 № 110-12/2021 «Про надання згоди на продовження термінів дії договорів оренди та договорів користування приміщеннями», згідно з яким Головному управлінню Держгеокадастру в Івано-Франківській області надано в оренду приміщення у Надвірній площею 119,3 м. кв. терміном з 1 січня до 31 грудня 2022 року.

Вирішено також передати в безоплатне користування до 31 грудня ц. р. одне з приміщень у райцентрі Надвірнянській районній військовій адміністрації.

Наступна 17-а сесія районної ради орієнтовно відбудеться у червні цього року.

Після сесії отець Любомир Траско у присутності учасників сесії освятив автомобіль, який за власні кошти придбали депутати і працівники апарату районної ради. Цей автомобіль придбаний у Польщі і його, наповненого продуктами та предметами першої необхідності, відправили для бійців батальйону територіальної оборони Надвірнянщини у зону бойових дій.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!