Газета по-надвірнянськи
 

Чеська гуманітарна організація «Людина в біді» надає фінансові ресурси ВПО

20 травня 2022, 11:47 | Рубрика: До відома краян, Новини Версія для друку Версія для друку 606 переглядів

12 травня у приміщенні Управління надання адміністративних послуг Надвірнянської міської ради (м. Надвірна, вул. Визволення, 2) чеська гуманітарна організація «Людина в біді» розпочала надавати грошову допомогу внутрішньо переміщеним особам, які проживають та зареєстровані в територіальній громаді міста Надвірна (але також можуть не мати довідки ВПО).

Фінансову підтримку – 2220 грн. на одну особу в місяць, як грошовий переказ через Ощадбанк, надаватимуть протягом трьох місяців. На отримання такої допомоги можуть розраховувати внутрішньо переміщені особи, які входять до таких найуразливіших категорій:

багатодітні сім’ї; сім’ї з дітьми, які очолює 1 батько (мати)/опікун; сім’ї з людьми похилого віку (60+); одинокі літні люди (60+); вагітні жінки; люди/діти з інвалідністю; особи з хронічними захворюваннями/важкими фізіологічними станами; сім’ї, які втратили члена сім’ї через воєнні дії; особи, які отримали поранення/втрату кінцівок через воєнні дії.

Для реєстрації потрібні документи, що засвідчують особу і підтверджують родинні відносини/певні стани (якщо вони є в наявності). Один член родини може зареєструвати всіх інших членів сім’ї.

Допомога є обмеженою, тому після завершення реєст­рації грошові виплати будуть надані найвразливішим внутрішньо переміщеним особам.

На цьому етапі організація планує надати допомогу 1300 ВПО, які зареєстровані у Надвірнянській громаді.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!