Газета по-надвірнянськи
 

Доброчинці із Лондона офірували реанімобіль районній лікарні

6 травня 2022, 11:32 | Рубрика: Благодійність, Новини Версія для друку Версія для друку 712 переглядів

КНП «Надвірнянська центральна районна лікарня» Надвірнянської міської ради під керівництвом головного лікаря Сергія Ємельянчука отримала майже новий реанімобіль від доброчинців із Лондона.

авто

Така благодійна допомога у районі з`явилася завдяки нашому краянину, уродженцю села Заріччя, народному депутатові України 1-го, 2-го і 3-го скликань Василеві Костицькому. Він зумів переконати друзів-іноземців про необхідність надати гуманітарну допомогу для Надвірнянської ЦРЛ.

– Війна відкрила нові людські можливості, про які ми й не підозрювали. І люди з різних держав зараз спілкуються між собою, слухають про проблеми, які є, і просто допомагають їх вирішувати. Ідея ця з`явилася під час розмови по відео-Зумі, де перебували представники різних благодійних організацій: із Лондона, Дюссельдорфа, Кракова, Варшави, Лодзя і Києва, – пояснив волонтер-земляк.

А купівлю спецмашини за 17500 євро зініціювала команда доброчинців з Англії, Німеччини та Польщі. Зокрема, це – керівниця Польського центру допомоги у Лондоні Анна Баклей, котра долучила до такої благодійної акції своїх друзів Джоанну Яндулу та Петера Шваєрсмана, а також інших волонтерів, які допомогли з документацією та доставкою.

Головний лікар розповів, що реанімобіль лікарні потрібен для швидкого доправлення пацієнта до медичного закладу й надання екстреної медичної допомоги дорогою до лікарні. Автомобіль Мерседес-Бенц оснащений необхідним обладнанням, а всі медичні прилади й устаткування розроблені для використання під час руху та в польових умовах. І ми маємо сформовану медичну бригаду, у складі якої переважають анестезіологи, які можуть надати якісну меддопомогу пацієнтові саме в автомобілі.

Урочиста церемонія передачі й освячення «швидкої» відбулася на території райлікарні.

Голова РВА Володимир Пасько зазначив, що у час боротьби за Україну у нас небагато позитивних подій. Та цей подарунок від іноземних меценатів для лікарні – це великий внесок у розвиток місцевої медицини, який заслуговує на увагу. – Сьогодні ми маємо можливість, щоб наша центральна лікарня поновила свій автопарк таким якісним, хорошим транспортним засобом. Вірю, що мир настане. Вірю, що перемога буде за нами. І такі жертводавці побачать, наскільки є віддача від нашого району і наскільки за призначенням працюють згадані автомобілі. Щиро дякую всім, котрі долучаються до розвитку нашого району, – мовив він.

Зіновій Андрійович, який зустрічав автомобіль на кордоні і супроводжував його до місця призначення, зауважив, що такий подарунок для України – жест доброчинності та милосердя від європейських друзів. Україна сьогодні обороняє всю Європу від російських ворогів і підтримка головних галузей нашої країни важлива для життя й наближення перемоги. Він висловив вдячність тим, котрі зголосилися на таку важливу і потрібну благодійну справу.

Водій нової «швидкої» Степан Лавринович високо оцінив її можливості, адже понад 4 роки їздив на старенькій машині.

Цей реанімобіль – один із найкращих транспортних засобів нашої районної лікарні. Нехай він надає якісне обслуговування хворих та рятує життя наших краян.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!