Газета по-надвірнянськи
 

Молімося Всевишньому, щоб нездоланна Мати-Україна здобула омріяну перемогу!

6 травня 2022, 11:48 | Рубрика: Тема дня, Україна Версія для друку Версія для друку 1,767 переглядів

Мати-Україна

У неділю – День Матері. Важливе для українців свято навіть у час війни

Цей рік, на превеликий жаль, став для всіх нас болючим і тривожним через російське вороже вторгнення. Молімося Всевишньому, щоб Україна здобула омріяну перемогу та встановився мир на нашій благодатній українській землі, щоби Материнські очі зволожували лишень сльози радості та щастя.

У другу неділю травня вшановуємо наших дорогих, люблячих і добрих та водночас незламних і жертовних Матерів. У нашій державі з 2000 року це свято відзначають на честь мами, материнства, материнських зв’язків та впливу матерів у суспільстві. В Україні жінку споконвіку асоціюють із берегинею сімейного вогнища, яка відіграє величезну роль у вихованні дітей та їхньому майбутньому. Саме мама прищеплює дитині любов до рідної землі, її ласка заспокоює, а мудрість і турбота підтримують, допомагають долати складні випробування долі.

Травень є місяцем Пречистої Діви Марії, Божої Матері та її опіки. До неї зараз звертаються всі українці, бо потрібні її заступництво та допомога. А ще цього місяця Природа-Мати виряджає свою Доню-Землю у весняні квіти, що символізує дорогу в життя.

Не вистачить слів, щоб подякувати Вам, найдорожчі Неньки, за Вашу любов, що є для нас вічним життєвим оберегом, за Ваші терпіння, витримку, ласку, недоспані ночі, переживання і сердечні молитви, які допомагають нам у житті, а тепер – і на полі бою, за тепло Вашого серця, яке завжди готове пробачити і зрозуміти.

Редакція «Народної Волі».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!