- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Молімося Всевишньому, щоб нездоланна Мати-Україна здобула омріяну перемогу!

Posted By Модератор On 06.05.2022 @ 11:48 In Тема дня,Україна | No Comments

Мати-Україна [1]

У неділю – День Матері. Важливе для українців свято навіть у час війни

Цей рік, на превеликий жаль, став для всіх нас болючим і тривожним через російське вороже вторгнення. Молімося Всевишньому, щоб Україна здобула омріяну перемогу та встановився мир на нашій благодатній українській землі, щоби Материнські очі зволожували лишень сльози радості та щастя.

У другу неділю травня вшановуємо наших дорогих, люблячих і добрих та водночас незламних і жертовних Матерів. У нашій державі з 2000 року це свято відзначають на честь мами, материнства, материнських зв’язків та впливу матерів у суспільстві. В Україні жінку споконвіку асоціюють із берегинею сімейного вогнища, яка відіграє величезну роль у вихованні дітей та їхньому майбутньому. Саме мама прищеплює дитині любов до рідної землі, її ласка заспокоює, а мудрість і турбота підтримують, допомагають долати складні випробування долі.

Травень є місяцем Пречистої Діви Марії, Божої Матері та її опіки. До неї зараз звертаються всі українці, бо потрібні її заступництво та допомога. А ще цього місяця Природа-Мати виряджає свою Доню-Землю у весняні квіти, що символізує дорогу в життя.

Не вистачить слів, щоб подякувати Вам, найдорожчі Неньки, за Вашу любов, що є для нас вічним життєвим оберегом, за Ваші терпіння, витримку, ласку, недоспані ночі, переживання і сердечні молитви, які допомагають нам у житті, а тепер – і на полі бою, за тепло Вашого серця, яке завжди готове пробачити і зрозуміти.

Редакція «Народної Волі».


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2022/05/molimosya-vsevyshnomu-schob-nezdolanna-maty-ukrajina-zdobula-omriyanu-peremohu/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2022/05/Мати-Україна.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.