Газета по-надвірнянськи
 

Надвірнянщина передала 6 автомобілів для бійців ЗСУ

20 травня 2022, 12:25 | Рубрика: В обороні держави, Новини Версія для друку Версія для друку 482 переглядів

Для країни, а особливо для тих областей, де тривають бойові дії, дуже важливо, що є люди, які займаються підтримкою Збройних Сил України і роблять багато добрих та корисних справ.

Нещодавно до Надвірнянської міської ради звернулися військові Збройних Сил України із Надвірнянщини з проханням надати автомобіль для їх потреб, а також гуманітарну допомогу згідно з наданим списком.

6-авто

Міська рада відгукнулась на потреби Збройних Сил України.

«Разом із колегами – заступ­никами міського голови, друзями і родичами захисників відвідав Надвірнянців, котрі на передовій та на бойовому фронті захищають нас. Від початку війни Надвірнянська міська територіальна громада передала 26 автомобілів для ЗСУ. Дякую підприємцям, волонтерам, громаді, родичам наших бійців та просто небайдужим жителям, які сьогодні пліч-о-пліч із захисниками та захисницями України, за такі необхідні автомобілі. Вони вже передані особисто мною та моїми колегами на передову. Перед виїздом ми укомплектували автомобілі гуманітарною допомогою згідно з пропозиціями захисників та їхніх родичів. Військові подякували за допомогу і зазначили, що автомобіль вкрай необхідний для виконання бойових завдань. Сподіваюся, що транспортний засіб допоможе вирішити багато важливих питань нашим захисникам. Слава ЗСУ! Тільки разом переможемо ворога!», повідомив міський голова Зіновій Андрійович.

«Дані автомобілі будуть забезпечувати оперативне реагування під час виконання завдань із збереження територіальної цілісності України. До слова, це не вперше таку допомогу відправляють із Надвірнянщини. Ми кожного дня пам’ятаємо про наших захисників, і наш обов’язок – допомагати їм. Бо кожна наша допомога – це результат швидкої перемоги!» – зазначив голова РВА Володимир Пасько.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!