Газета по-надвірнянськи
 

Повідомлення

6 травня 2022, 10:42 | Рубрика: Оголошення Версія для друку Версія для друку 836 переглядів

Додаток 3

до Порядку передачі документації

для надання висновку з оцінки впливу

на довкілля та фінансування оцінки впливу на довкілля

(дата офіційного опублікування в Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля

(автоматично генерується програмними засобами ведення Реєстру,

не зазначається суб’єктом господарювання)

202111228963

(реєстраційний номер справи про оцінку впливу на довкілля планованої діяльності)

ОГОЛОШЕННЯ

про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

1. Планована діяльність.

Спорудження розвідувальної свердловини №701-Битків-Бабчинська на Битків-Бабчинському нафтогазоконденсатному родовищі з метою розвідки покладів газу та конденсату. Підземні споруди. Підключення свердловин до установки підготовки вуглеводневої сировини.

Глибина свердловини – до 3000 м; спосіб буріння – роторний, турбінний; передбачається кріплення ствола свердловини високогерметичними обсадними трубами. Підключення свердловин на відстань до 1 000 м до установки підготовки вуглеводневої сировини.

Очікувані об’єми видобутку природного газу становлять 30 тис.м3/добу. Підключення свердловини включає обв’язку устя свердловини та прокладання газопроводу-шлейфа.

Битків-Бабчинське нафтогазоконденсатне родовище експлуатується на підставі Спеціального дозволу на користування надрами № 2425 від 05.04.2001 р.

Роботи по провадженню планованої діяльності буде здійснювати Філія Газопромислове управління «Львівгазвидобування» Акціонерного товариства «Укргазвидобування», код за ЄДРПОУ 39585756, розташоване за адресою: 79026, вул. Рубчака, 27, м. Львів, Львівська область; тел. (032) 234-31-27.

Для спорудження свердловини передбачається використання бурового верстату з дизельним приводом потужністю до 4000 кВт, глибина свердловини – до 3000 м, на період спорудження свердловини передбачається укладання угоди на займання земельної ділянки до 4,0 га з землекористувачем (за погодженням з її власником).

Застосовується типова схема обв’язки устя свердловини. Обрано оптимальні маршрути і довжини трас газопроводів з урахуванням рельєфу та існуючих комунікацій. Об’ємно-планувальні й конструктивні рішення прийняті на основі діючих норм із урахуванням кліматичних умов району будівництва й «Переліку основних будівельних конструкцій, виробів і матеріалів». У залежності від довжини газопроводу роботи по підключенню свердловини розраховані на термін до двох місяців. У будівельних роботах буде задіяно від 10 до 15 одиниць техніки.

Площа відводу земель у довгострокове користування на період експлуатації свердловини для присвердловинних споруд та під’їзних ґрунтових доріг до 1,0 га.

Івано-Франківська область, Надвірнянський район, в адміністративних межах Делятинської територіальної громади, координати проектної свердловини 48° 32’ 49.7» Пн. Ш, 24° 28’ 33.8» Сх. Д

(загальні технічні характеристики, у тому числі параметри планованої діяльності

(потужність, довжина, площа, обсяг виробництва тощо), місце провадження планованої діяльності)

2. Суб’єкт господарювання.

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «УКРГАЗВИДОБУВАННЯ», код ЄДРПОУ –30019775

(повне найменування юридичної особи, код згідно з ЄДРПОУ або прізвище, ім’я та по батькові фізичної особи – підприємця, ідентифікаційний код або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку у паспорті),

юридична адреса: 04053, м. Київ, вул. Кудрявська, буд, 26/28; контактний номер телефону – (044)461-48-49; факс: (044) 461-29-94

(місцезнаходження юридичної особи або місце провадження діяльності фізичної особи – підприємця (поштовий індекс, адреса), контактний номер телефону).

3. Уповноважений орган, який забезпечує проведення громадського обговорення.

Управління екології та природних ресурсів Івано-Франківської ОДА, за адресою: 76014, м. Івано-Франківськ, вул. Ак. Сахарова, 23А; тел./факс (0342) 52-61-50; e-mail: main@eco.if.gov.ua; Контактна особа – Пліхтяк Андрій Дмитрович

(найменування уповноваженого органу, місцезнаходження, номер телефону та контактна особа)

4. Процедура прийняття рішення про провадження планованої діяльності та орган, який розглядатиме результати оцінки впливу на довкілля.

Відповідно до законодавства рішенням про провадження даної планованої діяльності будеВисновок з оцінки впливу на довкілля про допустимість провадження планованої діяльності Управлінням екології та природних ресурсів Івано-Франківської ОДА

(вид рішення про провадження планованої діяльності, орган, уповноважений його видавати, нормативний документ, що передбачає його видачу)

5. Строки, тривалість та порядок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля, включаючи інформацію про час і місце усіх запланованих громадських слухань.

Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів (не менше 25, але не більше 35 робочих днів) з моменту офіційного опублікування цього оголошення (зазначається у назві оголошення) та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля.

Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Тимчасово, на період дії та в межах території карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби (СОVID-19), спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, до повного його скасування та протягом 30 днів з дня скасування карантину, громадські слухання не проводяться і не призначаються на дати, що припадають на цей період.

Громадські слухання (перші) відбудуться

(зазначити дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань)

Громадські слухання (другі) відбудуться

Не передбачено

(вказати дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань)

6. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, що забезпечує доступ до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої доступної інформації щодо планованої діяльності.

Управління екології та природних ресурсів Івано-Франківської ОДА, за адресою: 76014,

м. Івано-Франківськ, вул. Ак.Сахарова, 23А; тел./факс (0342) 52-61-50; e-mail: main@eco.if.gov.ua; Контактна особа – Пліхтяк Андрій Дмитрович

(зазначити найменування органу, місцезнаходження, номер телефону та контактну особу)

7. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, до якого надають зауваження і пропозиції, та строки надання зауважень і пропозицій.

Управління екології та природних ресурсів Івано-Франківської ОДА, за адресою: 76014,

м. Івано-Франківськ, вул. Ак.Сахарова, 23А; тел./факс (0342) 52-61-50; e-mail: main@eco.if.gov.ua; Контактна особа – Пліхтяк Андрій Дмитрович. Зауваження і пропозиції приймаються протягом усього строку громадського обговорення, зазначеного в абзаці другому пункту 5 цього оголошення

(зазначити найменування органу, поштову та електронну адресу, номер телефону та контактну особу)

8. Наявна екологічна інформація щодо планованої діяльності.

Звіт з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності на 195 арк. з додатками.

(зазначити усі інші матеріали, надані на розгляд громадськості)(зазначити іншу екологічну інформацію, що стосується планованої діяльності)

9. Місце (місця) розміщення звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації (відмінне від приміщення, зазначеного у пункті 6 цього оголошення), а також час, з якого громадськість може ознайомитися з ними.

1. філія ГПУ «Львівгазвидобування» АТ «Укргазвидобування», 79026, вул. Рубчака, 27, м. Львів, тел.: (032) 234-31-27,ел.пошта:petro.andreishyn@ugv.com.ua, контактна особа – Петро Андреїшин;

2. Делятинська селищна рада Надвірнянського району Івано-Франківської області, 78442, Івано-Франківська обл., Надвірнянський р-н, смт. Делятин, вул. 16 Липня, 273, телефон – (03475) 4-32-51, ел. пошта: 04354539@mail.cov.ua, контактна особа –селищний голова Богдан Клим’юк.

(найменування підприємства, установи, організації, місцезнаходження, дата, з якої громадськість може ознайомитися з документами, контактна особа).

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!