- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Слова подяки – Союзові Українок Америки й усім волонтерам

Posted By Модератор On 20.05.2022 @ 11:38 In В обороні держави,Новини | No Comments

Служба у справах дітей Надвірнянської міської ради щиро дякує 128-у відділу Союзу Українок Америки (голова відділу – Оксана Гладьо), українському дитячому садочку «Світличка» (адміністратор – Руслана Фартачук) та усім добродіям, які долучилися до цієї доброчинної справи.

Кожна пара взуття знайшла свого маленького власника: 34 пари отримали діти-сироти нашої громади, 35- найменші вихованці будинку дитини, 8 спеціальних спортивних пар – юні футболісти, а решту – діти, які приїхали до нас у громаду з територій, де ведуться воєнні дії.

Кожна посмішка на обличчі наших дітей наближає нас до перемоги! Робимо все, щоб наші діти стали щасливими!

Земляк із Лондона надав гуманітарну допомогу

 – Ми постійно відчуваємо підтримку наших міжнародних партнерів. Не зупиняюся щиро дякувати всім міжнародним партнерам та громадам у Європі та США, – із вдячністю розповів міський голова Зіновій Андрійович і додав, що цього тижня Надвірнянська громада отримала гуманітарну допомогу: продукти харчування, дитяче харчування, дитячі іграшки, одяг, засоби гігієни. Все це – завдяки волонтерові Андрієві Вінтонюку, який проживає у Лондоні.

Висловив щиру вдячність усім, котрі збирають допомогу, сортують, доставляють, видають, усім, хто підтримує Україну та всіляко допомагає у цій несправедливій війні!


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2022/05/slova-podyaky-soyuzovi-ukrajinok-ameryky-j-usim-volonteram/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.