Газета по-надвірнянськи
 

Важлива підтримка нашим хлопцям на передовій

6 травня 2022, 11:35 | Рубрика: В обороні держави, Надійний тил, Новини Версія для друку Версія для друку 6,067 переглядів

Працівники Надвірнянської міської ради 24/7 обробляють запити та допомагають усім, чим можуть та мають, усе роблять офіційно та прозоро з відповідним обліком.

Нещодавно передали для наших бійців на фронті: 3 бронежилети; 1 тепловізор, рації, тактичні окуляри; турнікети, наколінники; медикаменти; ліхтарики, батарейки; спальники, каремати; аптечки; продукти харчування.

На цьому не зупиняються. Працюють далі. Та щиро дякують підтримці європейських друзів і всім небайдужим людям, котрі допомагають!

Своїми діями наближають перемогу України

Завдяки злагодженій оперативній роботі наших колег та партнерів ми маємо змогу допомогти та прискорити процес перемоги України!

Передали для військовослужбовців необхідні речі та медикаменти. Підтримуємо тероборонівців та забезпечуємо їх генераторами і бензопилами.

Волонтери з благодійного фонду «За Луганщину» отримали: медикаменти, ліхтарики, турнікети й інші дуже потрібні речі.

Турнікети і тепловізори придбали краяни

Надвірнянська міська рада отримала 100 медичних турнікетів від волонтерів Олександра Пшеничного та Олександра Казакова, і ще 28 таких засобів – від уродженки Надвірної Ірини Кантор.

Михайло Крук із Гаврилівки Переріслянської ТГ, який працює у Польщі, за власні кошти придбав і передав 2 тепловізори. Їх уже відправили нашим землякам на передову.

Завдяки допомозі небайдужих та щирих людей міська рада має можливість підтримувати захисників нашої держави на передовій та висловлює щиру вдячність волонтерам-краянам!

Понад сотню ящиків допомоги – у Миколаївську область

Завдяки допомозі від наших друзів і партнерів, міська рада змогла передати гуманітарну допомогу Івано-Франківській ОДА, де саме формували такий вантаж у Миколаївську область.

Це – понад 100 ящиків найнеобхідніших речей та засобів, які завантажили і відправили волонтери: дорослий та дитячий одяг, взуття; ковдри, матраци, постільна білизна, пледи; засоби індивідуальної гігієни, рушники; посуд одноразовий.

Колектив міської ради працює далі з вірою в Україну та ЗСУ!

За матеріалами Надвірнянської міської ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!