Газета по-надвірнянськи
 

Делятинська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

3 червня 2022, 11:17 | Рубрика: Оголошення Версія для друку Версія для друку 661 переглядів

– начальника відділу соціального захисту населення.

Вимоги до кандидатів: вища освіта відповідного професійного спрямування не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності – не менше 2 років. Досвід ведення ділової документації, навики роботи з персональним комп’ютером та знання комп’ютерних програм.

– начальника Служби у справах дітей.

Вимоги до кандидатів: вища освіта відповідного професійного спрямування не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років. Досвід ведення ділової документації, навики роботи з персональним комп’ютером та знання комп’ютерних програм.

– провідного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту.

Вимоги до кандидатів: вища освіта відповідно спрямування, не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою. Без стажу роботи. Досвід ведення ділової документації, навики роботи з персональним комп’ютером та знання комп’ютерних програм.

До конкурсної комісії подають такі документи:

– заяву про участь у конкурсі, в якій зазначають про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття та проходження служби в органах місцевого самоврядування;

– заповнену особову картку (форма П-2 ДС) із відповідними додатками;

– дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

– копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня, засвідчені в установленому законодавством порядку;

– декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий 2021 рік за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання корупції» (за наявності);

– копію документа, який посвідчує особу;

– медичну довідку про стан здоров’я за формою, затвердженою Міністерством охорони здоров’я України;

– письмову згоду про проведення спеціальної перевірки (при потребі);

– копію військового квитка (для військово­зобов’язаних або військовослужбовців);

– довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності);

– документ про підтвердження рівня вільного володіння державною мовою (атестат про середню освіту і додаток до нього, де є предмет «українська мова»; диплом про вищу освіту і додаток до нього, де є предмет «українська мова»; сертифікат зі знання української мови);

– відповідно до наказу МОЗ України від 30.11.2021 р. № 2664 «Про затвердження Змін до Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним щепленням», COVID-сертифікат про вакцинацію або довідку щодо наявності протипоказання до проведення щеплень (за наявності).

Документи приймають протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про   проведення конкурсу за адресою: 78442, смт. Делятин, вул. 16 Липня, 273, Надвірнянського району Івано-Франківської області.

Оплату праці здійснюють відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 р. №268 «Про упорядкування умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» із змінами та доповненнями.

Додаткову інформацію щодо основних посадових обов’язків, розміру та умов оплати праці, а також перелік питань на іспит можна отримати на офіційному вебсайті Делятинської селищної ради у розділі «Вакансії» або за адресою: 16 Липня, вул. 273, смт. Делятин, Делятинська селищна рада, тел. 067-000-30-29 (відповідальна особа за прийом документів – начальник відділу з правової та кадрової роботи Руснак Марія Романівна, головний спеціаліст відділу з правової та кадрової роботи Гедзик Ірина Іванівна).

 Конкурсна комісія.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!