Газета по-надвірнянськи
 

Дякуємо медичним працівникам та волонтерам за людяність і щиру працю

17 червня 2022, 12:26 | Рубрика: Медицина, Новини Версія для друку Версія для друку 273 переглядів

19 червня – день медичного працівника.

Щиро вітаємо всіх працівників і ветеранів медичної галузі Надвірнянщини

У Надвірнянській лікарні лікують і проводять діагностику урологічних та ЛОР захворювань

Урологічні та отоларингологічні профілі перейшли у склад хірургічного відділення, яке знаходиться на 4-му поверсі КНП «Надвірнянська ЦРЛ» Надвірнянської міської ради і проводять лікування й діагностику урологічних та ЛОР патологій різного рівня складності. Застосовують весь об’єм сучасних методів обстеження та малоінвазивного хірургічного втручання на апаратурі експертного класу, поінформувала Надвірнянська центральна райлікарня.

ЦРЛ

На базі хірургічного відділення фахівці урологічної служби проводять: цистоскопію; катетеризацію і стентування нирок; резекцію (видалення) простати без розрізів; літотрипсію (дроблення) каменів сечового міхура, сечоводів; проставляють (видаляють) простати через невеликий розріз; оперативне втручання з приводу нетримання сечі, новоутворів сечовидільної системи й інші.

Отоларингологічна служба проводить: септопластику; ендонозальну репозицію кісток носа – парацентез; трепанопункцію в/щ пазух; розкриття абсцесів ротоглотки; видалення доброякісних новоутворень лор-органів.

Ми завжди готові вам допомогти.

 

Дякуємо за людяність і щиру працю українцям у Тюрінгії

Керівництво та колектив КНП «Надвірнянська ЦРЛ» Надвірнянської міської ради висловлює свою повагу та вдячність громаді українців у Тюрінгії (Німеччина), пану Василю Вітенко, Наталії Бедій, Оленці Пашкевич та громадській організації «Покутські Ініціативи» за передані ортопедичні вироби у вигляді ортезів. Сьогодні, у час повномаштабної війни із російською федерацією, для лікарні це є дуже необхідні речі.

Висловлюємо слова подяки за Вашу людяність та безкорисливу працю. Ви витрачаєте вільні хвилини на те, щоб комусь допомогти. Низький уклін людям, завдяки яким наш народ стоїть і переможе!

 

SMART-телевізори – для комфортного перебування пацієнтів лікарні

Виконавчий апарат Надвірнянської районної ради передав для КНП «Надвірнянська ЦРЛ» два SMART-телевізори. Сподіваємось, що з такою покупкою час для пацієнтів проходитиме цікавіше. Це потрібний крок для наших пацієнтів і вони повинні почувати себе у комфортних умовах.

Дякуємо Вам за проявлене милосердя і чуйне ставлення до людей, які потребують допомоги!

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!