Газета по-надвірнянськи
 

Дитячі садочки у Надвірній, які мають укриття, відновили роботу

3 червня 2022, 12:27 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 259 переглядів

Від середи, 1 червня, у Надвірній запрацювали два комунальні дитячі садочки (заклади дошкільної освіти – ЗДО). Захисне приміщення у них пристосоване для перебування там дітей під час тривог.

Першочергово їх відвідуватимуть діти працівників критичної інфраструктури, в яких працюючими є двоє батьків.

Наголошуємо: якщо ви – мама у відпустці для догляду за дитиною і маєте бажання віддати дитину у садочок, то поки що це буде неможливо. З початком війни усі садочки Надвірнянської громади тимчасово призупинили освітній процес. У зв’язку зі збільшенням кількості запитів від батьків про відновлення освітнього процесу, міська рада прийняла рішення відновити роботу садочків, що мають укриття.

Запит на дошкільні заклади зрозумілий. У місті відновлюють роботу усе більше підприємств і дорослим потрібно працювати, а діткам – забезпечити догляд. Через воєнний стан садочки не можуть працювати на повну потужність, але спільно з колективами закладів робимо усе можливе, щоб маленькі українці перебували у безпеці і комфорті. Всі діти громади зможуть відвідувати чергові ЗДО за умови дотримання певних вимог.

Особисто із представниками управлінь міської ради з метою перевірки готовності до відновлення роботи в очній формі міський голова Зіновій Андрійович проінспектував заклади дошкільної освіти Надвірної. Зараз ситуація у місті більш-менш спокійна, тому є змога відкрити дитячі садочки, але очільник громади не рекомендує віддавати дітей у дошкільний заклад, якщо батьки мають можливість побути з ними, подбати безпосередньо про їх безпеку.

Діти – наше майбутнє, а їх щасливе дитинство, тим паче у складних умовах сьогодення, – наш обов’язок.

За інформацією

Надвірнянської міської ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!