Газета по-надвірнянськи
 

Дитячий фестиваль «Відкриті уроки футболу» у Надвірній

17 червня 2022, 16:28 | Рубрика: Тема дня Версія для друку Версія для друку 1,283 переглядів

уроки

11 червня у Надвірнянській міській територіальній громаді на стадіоні “Нафтовик” відбувся надзвичайно цікавий, веселий, активний футбольний фестиваль у рамках проєкту «Відкриті уроки футболу». До його організації та проведення разом з Українською асоціацією футболу та Івано-Франківською обласною асоціацією футболу долучилися управління освіти, відділ молоді та спорту Надвірнянської міської ради і керівництво місцевої громади.

2771

Урочистості розпочалися розгортанням великого національного прапора на спортивному полі та зі спільного виконання Державного Гімну, після чого хвилиною мовчання вшанували всіх загиблих захисників України.

уроки-фут

Із вітальним словом звернулися міський голова Зіновій Андрійович, координатор проєкту від УАФ Євгеній Столітенко, голова Івано-Франківської обласної асоціації футболу Андрій Бондаренко.

7726

«Діти повинні мати дитинство, літо. Завдяки тому, що є допомога від міста, від асоціації футболу, організували таке гарне свято для дітей. А головне – дякуємо Збройним Силам України за те, що ми можемо в українському тилу проводити такі заходи, турніри. Дружіть між собою, любіть футбол. Це перші кроки до ваших практичних занять цим чудовим видом спорту. І основне, щоб усі дітки були здорові, щасливі та були патріотами України!», побажав маленьким українцям очільник нашої громади Зіновій Андрійович.

діти

Фестиваль розпочався з виступу танцювальних колективів Центру позашкільної освіти Надвірнянської міської ради, танцювальної студії «Rutm of dance».

Після динамічної розминки вчителі фізичної культури закладів загальної середньої освіти та тренери дитячо-юнацької спортивної школи нашої територіальної громади проводили для дітей рухові активності та різноманітні ігри з м’ячем. Футбольне поле розділили на 12 секторів, у кожному з яких працював тренер та асистент. Вони ділилися з дітьми секретами гри у футбол, знайомили із вправами, які допомагають розвинути влучність, швидкість і витривалість. Діти, об’єднані в команди, рухалися із сектора у сектор, де їм пропонували виконати ту чи іншу вправу або залучали до гри.

Кожна дитина отримала диплом учасника, медаль й ексклюзивну майку-футболку від УАФ, команди – м’ячі для занять футболом та солодкий сюрприз – торт, а кожна дитина-переселенець – учасник заходу – індивідуальні гуманітарні набори. Найголовніше, що діти відчули себе у безпеці, приємно та з користю для здоров’я провели час разом.

Адже загальна мета такого проєкту — сприяти захисту та психологічній підтримці дітей внутрішньо переміщених осіб, дітей без супроводу, дітей-сиріт та інших незахищених дітей, які постраждали від війни та вимушено переселилися на Західну Україну, повідомила Надвірнянська міська рада.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!